Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wycieraczki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moje wycieraczki oryginalne VW skaczą po szybie.. chciałbym zmienić sobie na typu banany.. bo fajnie wyglądają. Zamówię je z allegro tylko pomóżcie mi które są sprawdzone i ładnie śmigają , Bo jak sb kupiłem takie np. w kerfurze to nie zmieściły mi się w końcówkę ramienia. :/

PS. Przepraszam za moją nie obecnością, ale fotka poniżej przedstawia powód nieobecności.. a nie chce ,żeby Szatan czuł się odrzucony.
był wątek na ten temat, wg mnie po prostu Bosch
a ja mam pytanie

Co do licha znaczy "sb"?
ShoutBox?
SoBota?
Stowarzyszenie Bisexualistów?

Drażni mnie jakoś taki gimnazjalny slang.
zmiana nastąpiła. Przepraszam G.T
Ta fotka to zapewne sygnatura. Zostawcie chłopaka w spokoju bo będzie się bał napisać cokolwiek na forum.
Co do wycieraczek używam Bosch-a "banany" (120 zł 2 szt.), ale też potrafią podskakiwać z racji tego że mam luzy na popychaczach. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Uprzedzam pytania, mam na myśli to coś:
[Obrazek: 0212IMG_0739.jpg]
tak to jest sygnaturka, Tiguana i Sharana. moherydz zaczęło się od tego ,że wycieraczki ledwo dychały i aż wybijało przekaźnik i wycieraczki stały na środku szyby jechając na autostradzie, uruchomiłem nasze forum, i wyczytałem, że mogły się zapiec trzpienie, mechanizmu, i jak wydarłem ten mechanizm, jeden trzpień wyszedł w miarę lekko ,a drugi aż parzył, ale dałem trochę płynu hamulcowego, młotek i wyszedł, cały zapieczony, ale wzięłem gładki papier ścierny i wyczyściłem i git, założyłem ustawiłem ramiona.. i było ok.. ale jak pojechałem w dalszą trasę i lał deszcz to one w pierwszą i w drugą stronę przeskakują.. i to jest naprawdę denerwujące.... I pomyślałem ,że jak założe banany to będzie git... a te popychacze u mnie też marnie wyglądały .
Sygnaturkę pomniejszyłem, z powodu ,że niektórym przeszkadzała.
Sharuś, jesteś niesamowity.
Zdanie jak z przemówienia guru jakiejś sekty. Zanim dojedziesz do końca to stracisz oddech :-)
Za "jechając na autostradzie" anty-nobel!
dzięki .
Uchwyt typu U 12mm. Albo całe ramiona z nowszych SGA z tymi płaskimi wycieraczkami Wink
i nie będzie przeskakiwać.. a jeżeli kupie nowe ramiona i pióra i będzie to samo? Sad
Stron: 1 2
Przekierowanie