Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Rozbieranie tapicerki klapy bagażnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam, przy rozbieraniu tapicerki korzystałem z pomocy "nadwozie wntrze Galaxy Sharan Alhambra", poradnik ten w dość dobry sposób pokazuje jak to zrobić. Postanowiłem jednak zamieścić kilka zdjęć, które mogą Wam w tym pomoć i przy okazji nie uszkodzić tapicerki.


[Obrazek: cam00403.jpg]

[Obrazek: cam00402.jpg]

[Obrazek: cam00405.jpg]

[Obrazek: cam00404.jpg]


Mam nadzieje, że coś to Wam pomoże, pozdrawiam
ale w czym to ma pomóc?
tu masz ładnie wszystko:
http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=336
No jak to w czym ma pomóc?
Każdy może zobaczyć na tych zdjęciach to co zobaczy jak już tą tapicerkę zdejmie :-)
Nie trzeba zdejmować...
szanowni forumowicze, chodzilo mi glownie o to by moznabylo zobaczyc te zapinki Smile
karol21h gdybyś napisał w jakiej kolejności demontować tapicerkę i na co uważać byłoby OK ale tak to nic ciekawego nie wniosłeś. Skąd wiem bo sam ją rozebrałem , zniszczyłem parę zatrzasków i o mało co nie uszkodziłem widocznych na Twoich ostatnich dwóch zdjęciach mocowań .
nameada masz racje, moj błąd. Niedługo bede robil to ponownie, opisze w kolejnosci co i jak oraz dodam zdjecia, pzdr
w instrukcji wszystko jest
wojci wszedzie taki madry jestes?? A Ja Ci np powiem ze wlasnie w tej instrukcji malo widac i jak nie wiesz o co chodzi to łatwo można cos uszkodzic
nie wiem czy wszędzie ale w sobotę ściągałem tapicerkę bo wyciągałem silnik wycieraczki i nie było problemów i korzystałem z instrukcji, poszło szybko i sprawnie i robiłem to w tym aucie po raz pierwszy i niczego nie uszkodziłem.
a u mnie ten plastik za fixa nie chce zejsc. Rozbieralem juz kilka wnetrz samochodowych, a tutam mam lipe. Śrubki wszystkie wykręca, a zatrzaski nie chca puscic
Przekierowanie