Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ciekawe aukcje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Kiedyś był taki temat, ale albo jestem ślepy, albo go usunięto. Znalazłem kółka w fajnej cenie
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-pilnie...57824b1911
fajne. Ori od golfa mk4. Zapewne do sga nie podjeda bo maja rozstaw 5x100. Żone namawialem na takie ale jej sienie widza do golfiacza.
To że od golfa IV i bory to wiedziałem, ale z tym rozstawem to mnie zaskoczyłeś, byłem pewny że 5x112
niestety golfy mk4 i pokrewne jak leony, octavie itp mialy 5x100. Pozniejsze nowsze czyli golf mk5 itd maja juz takie jak unas czyli 5x112 tak samo passaty itd.
Tak się z ciekawości zapytam - co w tym ciekawego?
Poważnie.
To jakiś ewenement, cena?
(08-09-2013 21:09)skimir napisał(a): [ -> ]Tak się z ciekawości zapytam - co w tym ciekawego?
Poważnie.
To jakiś ewenement, cena?

Jest to dodatkowy gadżet dla ludzi, którzy zbierają fanty do vw seryjne, ale rzadko spotykane np. Jedne łatwiej dostępne drugie mniej Wink.
To są zaślepki z limitowanych wersji Wolfsburg Edition. Ciężko je dostać, rzadko spotykane. Ludzie używają ich zamiast kierunkowskazów jak np. zamontują lustra z kierunkami, a ktoś tutaj pisał że szuka takich więc wrzuciłem Wink

alan.stark

no ja też takich poszukuję, wielkie dzięki bo już z tydzień za nimi w necie buszuję.
Aha, jakieś takie niepozorne te znaczki :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie