Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: pasy w 3 rzędzie, jak to zapinać? Rozkładany uchwyt pod fotelem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
z racji, że rzadko korzystam, zastanawia mnie, czy czegoś nie wiem, czy pas w trzecim rzędzie ( z sufitu, na końcu klamra żeby nie dyndał) wpina się tylko z góry w przecuwny bok fotela - nie ma trzeciego punktu, tzn ten dyndający haczyk nie ma być nigdzie wpięty?

Drugi temat, zakładając lewy fotel z 3 rzędu zauważyłem jakieś rozkładane coś pod spodem fotela, taki plastik podłużny z jakby haczykiem na końcu, ktoś mnie oświeci do czego to?
Pozdrawiam,
Dzięki, nie pomyślałem, żeby sprawdzić, czy po lewej nie ma czegoś w podłodze, w sumie to by było oczywiste, coś jak w środkowym siedzeniu.
Pozycja "robocza" wygląda tak:

[Obrazek: 6797e5352d91.jpg]_[Obrazek: df2795031517.jpg]

Pozycja "nieaktywna" wygląda tak:

[Obrazek: b21e225a5311.jpg]_[Obrazek: 0a460d416d02.jpg]

Wujek Dobra Rada dobrze radzi, aby w pozycji "roboczej" zwracać uwagę na wysokość umieszczenia klamry na pasie - czyli regulacja tą plastikową "szlufką".
Klamra za nisko = obite plastiki.
Klamra za wysoko = ryzyko zbicia szyby przy rozpinaniu pasażera lub przy "majtaniu się" wiszącego pasa
Najlepiej to umieścić na wysokości dolej krawędzi okna.

Najlepszego!
Dzięki raz jeszcze, jakoś nie powiązałem tego z pasemSmile zwykle używam tych klamerek do mocowania czegoś luźno leżącego, chociaż sporadycznie mam luźne rzeczySmile zwykle pełny bagażnik skrzynek itpSmile
Przekierowanie