Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Transmiter FM vs zmieniarka cyfrowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszystkich!
Chciałbym zasięgnąć opinii odnośnie transmitera fm.
Czy jest to jakaś dobra alternatywa?Jakość dźwięku,sterowanie itd.może ktoś podzielić się wrażeniami z użytkowania?
Kombinowany dodatek.Slaba jakość przekazywanego sygnału.
Lepiej zaopatrzyć się w dobry sprzęt audio.
Może być,że jak staniesz na skrzyżowaniu,to wszyscy w koło będą słuchać Twojej muzy w radiuBig Grin Ale rzeczywiście już lepsze będzie dobre radyjko.
Witam
Ja nie chciałem zmieniać fabrycznego radia a ze zmieniarką były problemy - leciwe urzadzenia , zastanawiałem się nad emulatorem zmieniarki ale zainwestowałem w tansze rozwiazanie czyli transmiter z RDS (z pilotem ) koszt w granicach 50zł-60zł i nie jest tak zle z tą jakościa - całkiem przyzwoicie odtwarza i mi w zupełności wystarcza , posiadam podobny jak ten na youtube .
http://www.youtube.com/watch?v=7ejQzx-Ooic

Pozdrawiam ..
Jesli sie nei zepsuje szybko to moze byc. Jednemu wystarcza drugiemu nie. Jakby sie dalo spiac kabelkiem a nie droga radiowa to jakosc bylaby chyba juz zadowolajaca dla wiekszosci. JEsli nie ma wejscia line in w radiu to trzeba by sie wpiac w zmieniare.
Rozumiem,ze na sterowanie z kiery nie ma szans?
mozna podmodzic. Widzialem rpzypadki ze dolutowuja do tej instalacji od kiery pilota ktorego rozwalaja na czesci peirwsze i nawet chlopaki w oplach chowali tego pilocika pod poduszka powietrzną.
Używałem kiedyś w Astrze która miała fabryczne radio na kasety. Może jakość dźwięku nie była idealna ale zawsze mogłem posłuchać swojej muzyki.
Ostatnio widziałem transmitery już za 20 zl a w tej cenie nie ma szans na żadne radio Smile
Kiedys kupiłem 1 transmiter za parę złotych to było co strasznie ,potem zakupiłem juz za około 110 zł to było nie wiele lepsze ale jak na moje ucho to sie tego nie dało słuchać. Brak sopranu ,basu, itp chyba że słuchac tak aby coś grało ta tak. Teraz postanowiłem kupić i mam dostać na dniach taką zmieniarkę cyfrową już pod dany model samochodu i sterowanie z radia w moim przypadku MFD. Na pewno ci którzy mają z kery bedą mieć z kiery sterowanie. Wiadomo cena! Niestety nie mogę nic powiedzieć o jakości odtwarzania ale mam nadzieję że będzie git.
Dokładnie to kupiłem

http://allegro.pl/new-zmieniarka-mp3-sd-...35501.html
Wygląda na to że ta zmieniarka będzie ok,szczególnie do mfd z multikierą.Bogos ;jak zamontujesz podziel się wrażeniami ok?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie