Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: mechanizm wycieraczek przód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam mam problem popsuł sie mechanizm wycieraczek przód oglądałem dużo na Allegro używane i znalazłem też nowe.Chcialbym się doradzić czy warto kupić te nowe ale podruby czy może używane ale orginalne
Słyszałem że te podróbki potrafią nie pasować Wink Co się stało z twoim? Może da się go jeszcze odratować, ja swój odratowałem.
(11-08-2013 20:23)Scrappy napisał(a): [ -> ]Słyszałem że te podróbki potrafią nie pasować Wink Co się stało z twoim? Może da się go jeszcze odratować, ja swój odratowałem.

już w tamtym roku naprawiałem teraz chyba już kaput..Sad
Mi tez udalo sie swoj mechanizm odratowac zobaczymy jak dlugo pochodziSmile
(12-08-2013 21:27)kaskader napisał(a): [ -> ]Mi tez udalo sie swoj mechanizm odratowac zobaczymy jak dlugo pochodziSmile

W końcu skończylem uratowałem Smile ale sworznie co wchodzą w tulejki strasznie skorodowane nasmarowałem i chodzi ciekawe jak długo Smile
Witam. Mysle ze dokladne przesmarowanie pomoze i trzeba o to dbac.W moim to sie calkowicie rozlecialo i prawa wycieraczka nie latala bo ta kolka wypadla wogole z tego gniazda, kupilem uzywke przesmarowalem i smiga jakos.
pozdrawiam
Przekierowanie