Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problem z kasowaniem IN02
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Próbowałem dziś usunąć z licznika IN02. Zrobilem tak jak w instrukcji i pojawia mi się taki napis: http://iv.pl/images/49599572996028900173.jpg Operacje ponawiałem niejednokrotnie i nic;/ Co z tym koledzy zrobić? Dzięki za podpowiedzi.
Nie wiem jak jest w SGA, ale w Fabii i w passacie jak kasowałem to się wyświetlało "----" i wtedy znaczyło że jest skasowane i później się już nie pokazywało. To się pokazuje przy każdym włączeniu zapłonu?
Jeżdżę tak od kilku dni i nic. Tylko czasami pojawia mi się również napis Service km ----.
a wez przytrzymaj ten przycisk na szafie i trzy razy przekrecaj i podkrecaj kluczyk w stacyjce do kontrolek i wtedy na koniec wkonaj to kasowanie inspekcji wg procedury.
Dalej to samo;/ Może odłączyć klemy na jakiś czas? Albo vagiem jakoś? Bo posiadam kabelek
no to vagiem.
kolego ja usiebie tez kasowalem i nie za pierwszym razem jeden mecanik powiedzial ze nie odrazu siekasuja wiec próbuj
Problem rozwiązanyWink Vagiem poszlo..
Przekierowanie