Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dziwny dźwięk przy gaszeniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie, zrobiłem logi statyczne i po tym gaszę auto a przy gaszeniu takie "buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu". Takie "ściszające". myślę sobie, że może coś się tam musi przestawić, ale odpaliłem nawet go delikatnie przegazowałem, ale gaszę i dalej to samo Sad A i jak zgaszę i przekręcę kluczyk na zapłon to też słychać ale ciszej. Co to jest? Sad
Znalazłem na internecie nagranie tego, u mnie brzmi to tak samo.
http://w53.wrzuta.pl/audio/4aiG3wn54oM/
Pisali tam coś o wibrującym N75 i ktoś pisał o wymianie bloków sterujących w EGR. Tylko czemu to się stało po zrobieniu logów? Podobno można jeździć z tym i się nie przejmować?
mozliwe ze elektrozaworek od sterowania np turbo czyli N75 albo cos innego Trzeba namierzyc gdzie to tak wibruje. Stetoskop i ogień. Klapy gaszacej z tego co pamietam w AFN nie ma wiec to tez odpada.

A jak sciagniesz wezyk od podcisnienia i przekrecisz ten kluczyk od stacyjki czy tam odpalisz i zgasisz to tez jest to bzyczenie??
Dzisiaj go odpaliłem, chwilkę pochodził, ja patrzyłem coś tam na kompie, później zgasiłem i nic nie było już, zobaczymy czy się powtórzy.
Przekierowanie