Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Uwaga na dziki :(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Drzwi raczej wymiana, błotnik pogięty pod kierunkowskazem i zderzak pewnie też wymiana Sad
[Obrazek: min_d13635d00622650cc511fea1577.jpg][Obrazek: min_a1e077a5fc3acd86df6752b8e57.jpg] Uploaded with fotem.pl
zgadza się ze trzeba uwazac na dziki i na zwiezyne bo naprawdę narobią szkody a wyciagnac od ubezpieczyciela zato pieniade ciężko jest sam doswiadczylem takiego zdazenia
ja zrobiłem na swojego AC + Assistanse za 644zł i mam nadzieje ze nie na darmo.wiem ze za zwierzyne wyplacają bez najmniejszego problemu
Nie tylko na dziki miałem nie dawno podoby przypadek z jelonkiem który czaił się za drzewem , wyskoczył tuż przed moje auto , jechalem dośc wolno i udało się odbic na drugi pas jezdni ( akurat nikt nie jechal z przeciwka ) co zminimalizowało kolizje , skonczyło się na paru rysach a jelonek nawiał do lasu udając greka Wink
Pozdrawiam ..
AC nie mam Sad Zresztą teraz to już pewnie po ptokoch, bo ani zdjęć ani nic. Auto już było w domu, niestety cały czas jest w użytku. No i nie wiem nawet jak to się stało, bo nie ja nim jechałem Sad
a które drzwi ptrzeba zadzwonie jutro to zapytam po ile by mieli
Prawe przód, kolor LB5N granatowy metalik. Dzięki z góry.
To chociaz powiedz,gdzie te bestie latają...pomścimy Cię Wink a na poważnie,to kiepska sprawaSad
(01-08-2013 22:02)Manyak napisał(a): [ -> ]To chociaz powiedz,gdzie te bestie latają...pomścimy Cię Wink
Kurcze nawet nie wiem Sad Okolice Złotoryi pewnie.
Ja bym się "cieszył" że tylko tyle ( fakt szczęście w nieszczęściu ) ale i tak jak na dzika to prawie nic...
Szczęście że bokiem a nie centralnie bo wtedy by dużo z auta nie zostało.
Widziałem Alhambrę która wjechała w sarnę to aż się słupki "zeszły".
Oczywiście szkoda że w ogóle wypadek bo to nie przyjemne ... oby ostatni raz.
No i racja trzeba uważać na dziki ...)
Stron: 1 2 3
Przekierowanie