Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jakie chlapacze kupić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam pytanko a mianowicie jakie chlapacze kupić do mojej Alhambry 98 r Ori odpadaja bo drogo wychodzi Nie chcę też wiercic blach aby po roku nie wyszły jakies parchy
Myślałem nad czymś takim tylko czy będą pasić?
http://allegro.pl/no-1-chlapacze-vw-shar...00423.html
Tylko czy nie bedzie problemu z montażem?
Kolego jesli nowe ori chlapacze są za drogie po szukaj na alledrogo używek
Można czasem dorwać napradę w dobrej cenie no i przednie nie będziesz wiercil do budy
Też bym wolał ori ale na ellegro nic nie ma a i w mojej okolic na szrotach tez wszystko wykupione do tego modelu Także zostaje mi kupno chyba jakiegos zamiennika ale czy podejdzie do mojego seata bo te chlapacze co patrzylem to niby wszystkie po 2000r a ja mam 98 i pytanie czy bedzie pasowac?
jak kolego nie możesz znaleść chlapaczy to szukaj innych części np drzwi na allegro są czasem cale auta więc patrz czy przy którymś nie ma oryginałów może gościu nie wystawił a ma takie jeszcze i tel do ręki i ogień.
Na tablicy koles za przednie chlapacze chce 80zl do tego jeszcze wysylkaSad
Widzialem Twoje zdjecia i taż chce kupić takie same chlapacze tylko czy beda pasować do starej budy z 98r Chodzi mi o kształt Czy beda dopasowane?
(27-07-2013 09:15)duszek11 napisał(a): [ -> ]Na tablicy koles za przednie chlapacze chce 80zl do tego jeszcze wysylkaSad

Ja kupiłem oryg. w ASO VW. coś 200+zł i jestem zadowolony, nic nie wiercę / pasują idealnie itd. I nawet kupiłem je na okres bardziej zimowy bo teraz jak jest lato to są ściągnięte ( chyba że w trasę będę jechał to żeby "kamyczki" itd nadmiernie nie szlifowały mi progów. To bym założył.)

Jak bym zobaczył do mojego przednie za 80zł to od razu bym brał ...

+ Rozumiem jaki jest sens zakładania przednich chlapaczy ( nie wali tyle syfu / kamyczkami / solą itd na progi / podłogę / rurki klimy itd. )
Ale jaki jest sens zakładania na tył ? ( dla "nas" ). Dodatkowo jak dla mnie to przednie jeszcze wyglądają całkiem OK na aucie ale tylne wyglądają już słabo a do tego nic nam to nie daje... No poza tym że nie chlapiemy aż tak "kogoś" jak jest mokro ale przecież nie mamy ciężarówki żeby to stwarzało jakieś zagrożenie ...
(27-07-2013 11:57)duszek11 napisał(a): [ -> ]Widzialem Twoje zdjecia i taż chce kupić takie same chlapacze tylko czy beda pasować do starej budy z 98r Chodzi mi o kształt Czy beda dopasowane?

Mam takie w garażu i przymierzałem to idzie dopasować ładnie Wink
Dzięki za odpowiedz
Plusiki juz poszły Smile
Kupiłem 3m-ce temu chlapacze nie ori, ale jeszcze nie montowalem. Muszę do tego dorosnąć mentalnie i wykombinowc jak je powycinac i gdzie przedłużyć, żeby lepiej pasowały i w jakiś normalny sposób je zamocowac.
A na pytanie kolegi: Do czego chlapacze z tyłu?
Primo: Zajrzyj sobie zimą czasem pod spód samochodu, to zobaczysz ile lodu się zbiera w tylnym zderzaku.
Secundo: Nie lubię wydawać w trasie bajonskich sum na zimowy płyn do spryskiwaczy, więc myślę, że inni tego też nie lubią. W związku z tym nie będę innym uprzykrzał podróżowania.
Stron: 1 2
Przekierowanie