Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jakie chlapacze kupić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
spelnia spelnia. Czemu dzis juz nie ma wymogow posiadania chlapaczy to ja nie wiem ale za komuny to byly mandaty za brak chlapacza. napewno mniej uwalonych szyb czolowych by bylo poza tym napewno przyjemniej by sie jechalo za takim autkiem zima czy w deszczu.
Ja kupilem jakies tam z alledrogo i do [automat-usunięto wulgaryzm] to wyglada bo kiepsko to pasujeAngry Mysle ze nie ma to jak oryginalneWink
Jakoś nie wierzę w te "uniwersalne", no chyba, że każdy dziesięcioma blachowkrętami będzie umocowany. Jak coś jest do wszystkiego...

Proponuję w szukaniu nie wykluczać ASO. Możliwe, że gdzieś leży toto na półce od stu lat i zechcą się pozbyć dla spokoju.
Mam takie z Allegro założone, są nawet niezłe, guma zimą jest elastyczna nie pęka, nie twardnieje. Montaż wkrętami do zderzaka więc nie ma dziur w blachach Wink
Jak dla mnie cena do jakości jak najbardziej proporcjonalna Wink
Ok chlapacze juz są ori (używki)
Moze ktoś mi napisać jaki jest nr seryjny spinek do chlapaczy przednich poniewaz nie posiadam wszystkich a chce dokupić
Stron: 1 2
Przekierowanie