Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Niski pedał hamulca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,w moim aucie odkąd je mam pedał hamulca reaguje następująco:
pierwsze 2-3 cm nic się nie dzieje i dopiero poniżej zaczyna hamować,jak wcisnę go 3-4 razy to bierze z samej góry.
Miesiąc temu sprawdzałem hamulce i jest b.dobrze, dziś spuściłem po 3 porcje płynu uzupełniłem nowym i nic to nie zmieniło.
A jak jest w Waszych autach?
U mnie po kontroli plynu stwierdzono ze jest do wymiany jeszcze go nie zmienilem a moje hamulce sa podobnie jak u ciebie i ja bynajmniej nie widze problemuUndecided u mnie zawsze noga w pedale GazuBig GrinBig Grin:Dpozdrawiam
To daj kolego znać po wymianie płynu jak działa hamulec,pozdrawiam.
a może układ przypowietrzony ?
Smile chyba kolega ARTURO nie miał do czynienia z powietrzem w układzie,pierwsze depnięcie i pedał wpada w podłogę i zero hamowania.
kolega ARTURO troche grzebie w autach Wink i jest czasem tak ze przy powietrzu depniesz w hamulce to leci nisko przepompujesz i robi sie wysoki Wink Nie musi tak byc w twoim przypadku, lecz staram sie pomóc
Wszyscy tutaj trochę grzebiemy w autach,gdybyśmy oddawali przy każdej okazji do mechanika nie było by nas tu.Dzięki za chęci
arturo może mieć racje spróbował bym odpowietrzyć układ każde koło w podłogę jakby za pierwszym razem leciało to musiałoby być do licha powietrza ale jak jest mało to tak może właśnie sie zachowywać moje zdanie.
Arturo podstawowe pytanie czy to diesel. Jak tak to pompka vacum slaba i nadaza ci dobic podcisnienia i zmniejsza sie sila wspomagania dlatego pedal idzie do gory. Bylo o tym wielokrotnie. Poszukaj.
rafal ale to nie moja awaria ;-)
Stron: 1 2 3
Przekierowanie