Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przepływomierz - prośba o analizę logów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Zrobiłem logi przepływki statyczne i dynamiczne.
O tyle o ile w dynamicznych wartosci nie odbiegają od wymaganych 850-1050 to w statycznych Actual rozjeżdża się od Specified.
W dynamicznych wartości trochę "wariują".I widać zbieżność z ciśnieniem w kolektorze. Spada przepływka do 9XX to spada ciśnienie. Tylko co od czego zależy ? Kończy się przepływka czy turbo - czy przyczyna jest jeszcze gdzie indziej ?

Statyczne:
Log (32 - 003)

Dynamiczne:
Log (26 - 010,010)

I jeszcze 10 z 11 (wiadomo: mniej próbek)
Log (31 - 010,011)
Z góry dzięki. pozdrawiam
loguj dynamicznie auto na wysokim biegu a nie na trójce!! Masz dzial z porada jak robis logi i nadal wieksozsc nie robi tak jak trzeba. Dynamiczne robimy w MB a statyczne w BS!! Mozesz zlogowac 003 i 011 albo sama grupe 010 bo 003 to przeplywka a 011 to doladowanie turbo a 010 to jedno i drugie razem z malum okrojeniem.

Widac ze odrobine przeladowuje turbo i powoli trzeb aby cos myslec z tym. Przeplwke masz sprawną.
Statyczne dla 003 też robiłem:

Log (25 - 003)

dynamiczne na 4 zrobię dziś..

Za turbinę to się już zabieram od jakiegoś czasu. Ale mnie ciągle męczy przepływka: dlaczego na wolnych są wskazania rzędu 450 a jak zerknąłem w inne logi to wartości spec i actual są zbliżone ?
Np. log kolegi sharan2004:

Log 003

pozdrawiam
Przekierowanie