Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Boczki przednich drzwi i odklejajaca sie skora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
j.w wiem ze nie tylko ja mam problem z odklejajaca sie guma (pseudo skajem gumowym), z boczkow przednich drzwi , czy ktos z zas ma na to jakis magiczny sposob ??

[Obrazek: m24y.jpg]
[Obrazek: psfd.jpg]
U mnie dodatkowo odklejały sie te listwy które widać na zdjęciach. Całość kleiłem na butapren.
Odkleila u mnie sie tez , jest juz przylejona ale tej pseudo skory nie moge przykleic bo nie moge jej naciagnac :/
Tak, to chyba bolączka z tą tapicerką, ze kurczy się pod wpływem słońca.
Stasiu59 - świetny pomysł Wink
Jeśli trochę się podgrzeje ten materiał np. suszarką, można trochę go naciągnąć.
Zdjąć boczek, z boczku odpiąć tą plastikową ramkę/pasek co jest koło szyby, opalarką podgrzać tą okładzinę i podkleić klejem do połączeń elastycznych. O ile sobie przypominam to był to butapren. Tak zrobiłem boczki przednie i tylne obok szyb uchylnych.
Witajcie, czy ktoś może powiedzieć jakie efekty dało naciągnięcie na ciepło materiału i podklejenie butaprenem? Tzn czy po jakimś okresie czasu znowu zaczęło odchodzić....
Ją tak zrobiłem ok. pół roku temu i zauważyłem że robi się to samo.
nie lepiej oddac do tapicera lub samemu internetowo kupic skórke okleić i mieć spokój z tym jak naciąganie i kombinowanie wiadomo ze to wróci Smile
Witam wszystkich
Podepne sie pod temat.
Mam pytanie do osob obeznanych z tapicerka boczkow.
Planuje poprawic wyglad swoich boczkow (oklejenie eko skora prawdopodobnie) i "naprawa" wygladu klamek. Czy element zaznaczony na zdjeciu mozna wymontowac zeby go np. pomalowac, okleic hydrgrafika?
Z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam
Stron: 1 2
Przekierowanie