Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Długości wiosełka zamka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy w mk1 są różne długości wiosełek/wybieraków w zamkach drzwi przednich? Patrzę na allegro i piszą, że zamienniki mają dł. 56mm, a patrząc na oryginalne wydają się że są krótsze (jak z jakością zamiennika, porównywalna z oryginałem)???
O właśnie, podłączę się: Jak wygląda sprawa w mkII? Jaka długość?
wyciagniecie wkladki to jaies 5 minut roboty wiec chyba nie problem wielki zeby to zmierzyc. Poza tym jak bedzie troszke z adlugie to wioselko to mozna smialo podciac. Ponoc niedrogie i dostepne sa w serwisie skody. Smialo mozna podpasowac od jakiejs octavi itp.
Są dwie długości (w przedliftach), bo były dwa typy kluczy.
Aby zmierzyć to trzeba mieć co, niestety mam nieczynne obie klamki przednie! czyli mozna wywnioskowć, że do klamek ze zwykłym ząbkowanym kluczem jest dłuższe, a do nowszego krótsze?!
a ile to zmierzyc nawet jak wioselka nie ma. Wyciagasz wkladke i wkladasz srubokret plaski i widziesz ile sie zaglebil w tym zamku. Odliczas glebokosc wkladki i masz jzu dlugosc tego wioselka.
a tyle, ze może leniwy jestem, nie umiem itp. po to forum, aby pytać, a jak nikt nie wie to oczywiście sam sobie sprawdzę!
ha i mnie sie nie chce odkrecac by ci sprwdzic o ile nteresuje cie wlasnie dlugosc w polifcie.
sprawdzone, długość ok 45mm.
Przekierowanie