Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Skraplanie wody z klimatyzacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam pytanie gdzie jest odpływ skraplanej wody w moim modelu, chciałem psiknąć tam srodkiem do odgrzybiania klimatyzacji.
jak otworzysz maskę to za silnikiem po lewej stronie na ścianie grodziowej jest rurka , wychodzi poziomo ze ściany grodziowej. nie jest łatwo dojść do niej ale dasz rade, latarka w jednej ręce, w drugiej rurka od odgrzybiacza i dasz rade.
A propo odgrzybiania, to jaki środek polecacie, żeby samemu psiknąć ??
okey, chwilkę poszukałem i znalazłem tu na forum, czyli to :http://www.wurth.pl/katalog2/karty/A0893%20764%2010.pdf
niemiecka firma, dużo osób to chwali.
Dokładnie, używam tego co podałeś jest OK
oczywiście podczas psikania odgrzybiaczem trzymaj rurkę aby ciśnienie nie wybiło jej z wylotu skraplacza
Nie będę zakładać nowego tematuSmile ale czy nie lepiej będzie psiknąć do samego skraplacza bezpośrednio? W zeszłym roku próbowałem dobrać się do skraplacza ale odpuściłem, może ktoś napisze, czy stosuje się taką praktykę, że właśnie odpiąć rurkę i napsikać do skraplacza odgrzybiacza czy raczej przez rureczkę wylotu?

centrino

Ale jak psiknąć do skraplacza bezpośrednio poza metodą przez odpływ wody?? Przecież tam się znajduje skraplacz i psikasz bezpośrednio. A dostanie się do skraplacza inną drogą może być baaaaardzo czasochłonne.
Było o tym. Przez rureczke to niewiele poleci na parownik. Najlepiej to wyciągnąć filtr kabinowy ustawic nadmuch włączony i wtedy psikac preparat.
I nie skraplacz a parownik psikamy.
Może się źle wyraziłem - czyt nie lepiej odpiąć rurkę przy samym skraplaczu i tam psiknąć, niż z końca rurki odpływowej.

O kabinowym to znalazłem, ale chodzi o samo wpsikanie do skraplacza.

centrino

Tzn. to ja już nie wiem o co Ci chodzi. Czy Ty chcesz psiknąć odgrzybiacz do środka układu klimatyzacji?? W miejsce gdzie podróżuje odczynnik??
Stron: 1 2 3
Przekierowanie