Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Fotele SGA - zamienność MKI i MKI FL/zamienność stronami rzędami, tapicerki itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pytanie : Czy w VW SHARAN 1.9 można fotele przednie zamontować z tyłu ? Czy tylko 2 i 3 rząd można dowolnie konfigurować ?
2 i 3 rząd można przestawiać i nie dowolnie tylko w rzędzie tzn fotel z 2 rzędu prawy możesz założyć do 3 rzędu jako prawy. Z lewej strony podobnie ....
interesuje mnie czy fotele przednie mogę zainstalować w 3-cim rzędzie...
Jeśli na takiej samej zasadzie co pomiędzy 2 a 3 to nie. Ale jak masz trochę zdolności i sprzęt to pewnie wszystko można. Jak pytasz czy można przełożyć na prowadnicach to też nie, bo przednie mają ceownik mocowany do podłogi, w tylnych są przy fotelu. Choć rozstaw jest taki sam 37,5 cm.
Powiem tak. Nie da sie zamontoawac przednich foteli a wszelkie przeróbki mocowan i stelaza sa niezgodne z prawem. Nie wolno przerabiac siedzen w sensie spawania, wiercenia, dorabiania czegos tam itp. Nie wolno zmieniac punktow mocowan w podlodze a nawet mocowań pasów tu przy słupku czy nawet ten koniec w podlodze.
Dlatego tez siedzenia przednie na allegro sa dosc tanie i ogolne dostepne. Tylne zas sa drogie. Jedynie co to mozna ewentualnie siedzenia tylnych rzedow przerobic w sensie stron- np z lewego zrobic prawe ina odwrót. Poprostu wymienia sie plastiki i zaczep pasa dokupuje na druga strone.
wesol święta prawda.
Zadajmy sobie pytanie do czego ma to służyć przemiana foteli przednich na tył auta.
(13-03-2012 22:02)wesol napisał(a): [ -> ]Dlatego tez siedzenia przednie na allegro sa dosc tanie i ogolne dostepne. Tylne zas sa drogie.

...nie no co Ty ?
tylne fotele spokojnie za 250 PLN kupisz na allegro lub na giełdzie w Poznaniu...

dominik28

Witam. Czy jest możliwość zamontowania foteli przednich z modeli 2000+ do Alhambry z 1999?

Pozdrawiam.
ad. Daneczek76
Mam fotele z czarnej skóry a takich na allegro nie ma zbyt wiele i przeważnie sprzedają drogo, znalazłem ofertę foteli przednich, ale skoro nie mogę ich z tyłu umieścić... będę czekał aż się coś trafi Tongue

Dzięki wielkie za wszystkie wpisy.
a jeszcze jedno pytanie
czy fotele ze starszych modeli pasują tzn mam 2001 czy mogę kupić te z roczników do 2000 ?
możesz sprawdzone Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie