Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Lampy Przód Sharan przeróbka gniazda.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiele osób zmieniało lampy na xenonowe mowa o oryginalnych soczewkach może ktoś przerabiał gniazda lamp na stare wtyczki wykorzystując gniazda ze starych lamp ? ja tak chce zrobić jeżeli ktoś posiada rozpiske pinów jak można poprosiłbym Smile szkoda dac 220 zł za adapter jak stare lampy i tak leżą ;/
kup te adaptery chyba ze w aso mozna zakupic same wtyczki bo w aso mozna czasami rozne fajne rzecyz dostac z grosze.
Przerobilem sam Smile sprawa na 20 minut roboty Smile
To opisz dla potomnych Wink
kolego piwek mogłbys opisac jak przerobiłes kostki tych lamp,bo w weekend chyba bede to przerabiał a dobrze by było miec jakis punkt zaczepieniaSmile
akurat mam kostkę w domu, bo poprzedni właściciel takie druciarstwo zrobił z soczewkach...... szkoda gadać...

w zalączniku rozpiska, może komuś sie nada
U mnie w fabrycznej kostce wychodzą dwie masy , a reszta kabelków jak wyżej .
wszystko wedlug kolorow naprawde prosta sprawa Smile rozbierz kostke z nowych lamp soczewek i starych zwyklych i zobaczysz ze wiekszosc pasuje kolorami Smile
(09-01-2014 17:13)grażyny napisał(a): [ -> ]U mnie w fabrycznej kostce wychodzą dwie masy , a reszta kabelków jak wyżej .
Dwie masy z jednego pinu ale to jest to samo ;-)
Masz racje Twoja prawda jak byś jeszcze mógł odpisać na moje pytania które zadałem CI na PW będę CI wdzięczny Smile .
Pozdrawiam
Stron: 1 2
Przekierowanie