Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Regeneracja tylnego i przedniego zawieszenia - czyli co wymienić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(08-05-2013 11:17)daneczek76 napisał(a): [ -> ]Amorki jeszcze raz amorki jeśli ty ich nie wymieniałeś idę o zakład że są słabe i test z przeglądu który pokaże nawet 70% mnie nie przekona. Tym bardziej że ściągnąć amor to 5 min roboty i wtedy w reku go mając wszystko wiadomo , a jak będziesz chciał kupić to Bilstein B4 lub KYB.

Podepnę się . Jakie amorki na tył bo ceny różne (50-150 zł ) ????? jakie najlepiej kupić , polskie czy Bilstein , kayaba , Daco , kraft , deckermann, sachs lub "japońskie" za 50 zł szt.( te ostatnie na pierwszy montaż )
lub
Witam ja kupilem 6 miesięcy temu ( 10 tys KM) na tył amortyzatory SRL , pukają jak szalone ,wszystkie gumy ok, jaka firmę polecacie żeby kupić???
Sachs.
Dzięki za pomoc. ale cena fajna za te amo
Według opini mechanika którego od 15 lat znam to najdłużej wytrzymuje KYB.W starej astrze montowałem i około 100 km wytrzymały.Obecnie na tylną oś też założyłem KYB
kayab ew sachs odradzam kupowania meyla, samochód się prowadzi jak wóz drabiniasty.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie