Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: żeby wyżej od laguny - wstyd:P - awaryjność samochodów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
może już czytaliście Smile
http://moto.onet.pl/359338,12632064,1,zd...ml?node=27 w sumie nic nowego, ale zawsze sądziłem, że to laguna jest królową lawetSmile
jak na mój gust przesadzony artykuł , użytowałem mercedesy oraz lancie i wcale nie było lepiej ani taniej ,
po przejsciach z mercedesami wyleczyłem się z nich na dobre .
Laguna jest bezkonkurencyjna w tym temacie , dla tego jej nie uwzględnili Wink
oni jak chcą oczernić jakieś auto to to zrobią jezdzicie to wiecie jak jest, wiadomo zawsze coś trzeba zrobić tragedi nie ma żadnej i przebiegi nie male ale niech cwaniaki pokaża auto które się nie psuje lub nie ma wad
No co do laguny to ja mam inne zdanie jeździłem taką z drugiej generacji i w nic mi sie nie działo, przez dwa lata użytkowania wymieniłem tylko końcówki drążków kierowniczych, łączniki stabilizatora no i olej i filtry, czyli to co sie w każdym aucie może zużyć. Ja złego słowa na temat laguny nie powiem oprócz tego że cena leciała na głowe, i to był mój powód sprzedaży, tak bym nią nadal jeździł.
Idą tokiem rozumowania autora mój Sharan to jeżdżąca skarbonka może ktoś chce oddam i jeszcze dopłacę.Big Grin
Powiem tak najlepiej zobaczyć testy ADAC i Dekry i tam w zależności o d wieku auta nie jest tak źle tym bardziej że wszystkie Sharany po FL miały poprawiony zawias przedni i maglownice.
hehe, smieszny ten artykuł. Jakiś czas temu(ok miesiąca wstecz) czytałem na tym samym portalu podobne zestawienie i o SGA nie było nawet słowa. No ale czego się spodziewać po portalach typu onet czy tam WP. W jednym miejscu strony głównej piszą, że Cichopek wygląda PIĘKNIE, a na dole strony jest o tym, jak to Cichopek się zapuśćiła i fatalnie wygląda.
Szmaciarze nie mają już czego wymyślać i tyle.

daneczek76 ma rację, trzeba zerknąć do ADAC i DEKRA, bo w PL to wynik rankingu zależy od sponsora.
Dokładnie,pierdoły tylko piszą i tyle,mnie tam żaden artykuł nie wystraszy,nie zamienie mojego [...] na nic innego Smile
Dokładnie, to jak z sondażami wyborczymi, rezultaty w zależności kto je przeprowadza.
Przekierowanie