Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: problem z biegami skrzynia biegów???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich i prosze o rade vw sharan 99r 1.9tdi 110koni.nam taki problem mam tylko 2 biegi 3 i 4 a 1,2,5,R wiewchodza lewarek nieda sie ruszyc na boki co to moze byc patrzyłem troche na wybierak linki załozone tylko jaj by cos tam blokowało myslicie ze moze to byc łozysko zatarte w wybieraku
Zobacz na cięgła czy któryś plastki przy wybieraku nie jest pękniety .
Jakiś czas temu wyjmowałem skrzynie biegów podczas odłanczania cięgieł od wybieraka pękł mi plastki obudowy cięgła ,niby wszystko siedziało na miejscu ale kilku biegów nie mogłem wsadzić.
ciegna wporzadku sprawdzałem sa na miejscu kolega prubował ruszac lewarkiem a ja patrzyłem wyglada to jak by cos blokowało w wybieraku moze to zatarte łozysko robił ktos z tym ciezko to samemu wymontowac i zamontowac? a mozliwe zeby sie az tyle przestawiła skrzynia na poduszkach?prosze o sugestie bo jestem zagranica
Zerknij na ten http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=167 post będziesz tam miał rysunek z etki i fotke ,może to coś ci pomoże .
Sam wzbierak można wzmontować bez wzjmowania skryrzni tylko trzeba wyjać akumulator no i mieć zwinne łapki
koledzy problem rozwiazany niemozna ruszyc lewarkiem zmiany biegów na boki bo w wybieraku okazało sie ze jest rozsypane i zatarte łozysko a zostało uszkodzone bo nad tym łozyskiem jest symering czy uszczelniacz który z czasem zaczya przepuszczac wode do wybieraka wprosr na łozysko .
Przekierowanie