Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wymiana/obszycie kierownicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam wszystkich na forum .
Jestem szczesliwym posiadaczem Seata Alhambry.
Chcialbym zmienic kierownice na jakas ladniejsza ze skory czy koledzy pomoga wskazac jaka bedzie pasowala / od czego ? bardzo dziekuje i pozdrawiam
Michal
Zaloz od leona 1 trojramienna skora. A do szarika przed liftem raczej nie pasuje z b5.
nie wiem czy specjalnie bede jechal do Poznania po kierownice myslalem zeby kupic ladna w skorce bo moja zajechana bo ponad 300k wiec juz na nia czas i mysle o alledrogo tylko od czego bedzie pasowac?wiem ze goscu w Tanowie ma jakies czesci do naszych wiesz cos o nim ?
Michal podaj dane auta- rok itp bo inaczje temat kasuje. Nikt nie bedzie zgadywal jaka kiere szukasz.
Poza tym sa firmy czy nawet osoby prywatne co sie tym trudnią i obszywaja kiery. Kuzyn mi mowil z eunas w Goleniowie ktos tam zajmuje sie tym i za 100 czy nawet 80 zl obszywa kiery ładna skórką.
Dzisiaj byłem w Czestochowie na giełdzie auto sprzedać ( oczywiście nie sharanaSmile ) i miał koleś kierownice - bardzo ładnie obszyte - 130zł na wymianę.
Na allegro jest dużo ofert. Najcześciej Działa to tak, że wysyłasz gościowi kierę, on odsyła drugą już obszytą. Ale niektórzy robią tak, że przysyłają Ci kierę obszytą, ty płacisz i odsyłasz im swoją. Tylko tam chyba trzeba dopłacić kaucję, jakbyś im starej nie odesłał, jak twoja do nich dojdzie to zwracają.
Seat Alhambra 2000r 1.9TDI 116km.sluchajcie wolalbym kupic bo nie widzi mi sie obszycie czteroramiennej gumowej kierownicy ze wzgledu wizualnego...chodzi mi glownie o to jaka kierownica(od jakiego seata) bedzie pasowala w miejsce mojej.Nie chce zeby wygladalo to jak w linku ponizej


http://www.google.pl/search?hl=pl&site=i...B500%3B375
Mnie tam się bardziej 4ramienna podobaSmile no ale w końcu to nie ja szukam kierySmile
No nie przejdzie ta czteroramienna obszyta ... nie podoba mi sie... ta trojramienna jeszcze jeszcze ladnei zrobiona ale najpierw musialbym taka miec...czy tylko pasuje z leona 1 ?
a ile w ogóle kosztuje takie obszycie? trzeba samemu znaleźć skórę?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie