Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dwumasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Panowie,
na co trzeba uważać przy wymianie dwumasy?
eee zeby sobie krzywdy nie zrobic jak spadnie skryznia.

Nie no moze przy okazji wymienic uszczelniacz na wale. Sruby dobrze przykrecic te od zamachu najlepiej na klej do gwintów oraz te sruby od docisku tez odpowiednim niutem potraktowac. Posmarowac wielorowek walka skryzni smarem miedzianym nieco. Wysprzeglik zapewne bedziesz wymieniał.
Mam zamiar cały kpl. lepiej sachsa czy luka?
jesli zakaladc chcesz zestaw od 115 konnej wersji to zakladaj sachsa a jak ten od mocniejszych sga czyli 130/150 konnych to bierz wtedy luka.
a czym się różnią?
Ten od 130/150 jest mocniejszy.
to chyba lepiej założyć mocniejsze a zarazem tańsze LUKA?
niekoniecznie tansze jest luka choć juz naprawde nie pamietamjak to wyglada cenowo. Mocniejsze owszem ale kwestia tylko jak bardzo chcesz obciażyc portfel.
tańsze ok 100-200zł
dzięki
dobrze czytam czyli jak szukam kompletu to niemusze kierowac się tym ze mam silnik 115 i auy czy mogę coś mocniejszego dać ? zależy mi na mocniejszym bo mam po chipie auto nie chciałbym zrobić paru km i zbierac znów ze 2 tys na to Sad dajcie jakiś link jak ma ktoś chwilke z przykładem co by podpasowało plug n play pod moje 115 auy Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie