Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Regulacja/obracanie/podgrzewanie foteli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7

sharanowicz

Witam Kolegów

Posiadam sharika 2004 r 1.9 TDI 130 PS. Od pewnego czasu zachodzę w głowę jak obrócić przednie fotele. Mógłby mnie ktoś poinstruować w jaki sposób się je obraca?? Chyba, że mam nieobracalne Smile Pozdrawiam serdecznie.
Hej kolego szukajka się kłania Big Grin wystarczy poszukać i wyskakuje http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=26 Wink

sharanowicz

Dzięki Kolego Smile Najpierw muszę mieć obracane fotele, a dopiero potem uczyć sie jak je obrócić Wink Ale mimo to dzięki Smile Wesołych Świąt!!
Jako że przymierzam się do zakupu sharana poszukuję informacji czy we wszystkich sharanch można obracać fotele czy jest to uzależnione od rocznika a może wersji wyposażenia głównie zależy mi na obróceniu tyłem do kierunku jazdy przedniego fotela pasażera.
Zależy od tego czy ktoś jak go konfigurował, to sobie tą opcje dokupił Smile
Przedni fotel obracany to opcja i nie w każdym sga jest.
Powiem wiecej. Jest to zadkosc. Autko musialo byc dobrze skonfigurowane.
Eee... bez przesady z tą rzadkością. Mam golasa (edycja specjalna "Echo") a fotele się kręcą.
zawsze można na allegro dokupić i zamontować
Czyli jak można dokupić i przełożyć tapicerkę bo pewnie nie dostanie się takiej samej to upierać się nie będę i sam sobie skonfiguruje tą opcję Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie