Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: SGA - ISOFIX ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Orientujecie się czy do Sharana 2002 można założyć fotelik z isofixem? Trzeba jakieś specjalne mocowania?
mu chodzi o fotelik dla dzieci z systemem isofix a nie jak mysle ori fotel z isofix - moja młodsza córka woli jeździć w foteliku. moje fotele posiadają uchwyty do wpięcia fotelika a u Ciebie musisz patrzec. Pomiedzy siedziskiem a oparciem bedziesz mial dwa "oczka" do wpiecia fotelika
(04-04-2013 15:51)maryoushek napisał(a): [ -> ]mu chodzi o fotelik dla dzieci z systemem isofix

Dokładnie chce kupić fotelik który jest montowany na bazie isofix.
przecież fotele mają złącze iso-fix przynajmniej u mnie
(04-04-2013 15:57)wojci napisał(a): [ -> ]przecież fotele mają złącze iso-fix przynajmniej u mnie

można się zdziwić - według mnie trzeba pójść do auta i sprawdzić
Okazuje się że w tych fotelach gdzie są zintegrowane foteliki nie ma tych mocowań. W fotelu środkowym (ten z pasem 2 punktowym) są widoczne mocowania jakby z drutu. To o to chodzi?
myśle że tak o to chodzi. podjedź do sklepu i sprobuj przymierzyć fortelik. Moja najmniejsza córka dopiero w 3 foteliku chciała jeździć ;/
ile dzieci tyle opini Wink
Mam 2 takie fotele w swoim ( z fotelikami zintegrowanymi) ale jakoś nie mam przekonania do nich. A czy one są prawnie dopuszczone w PL ?
Sa. mozesz spokojnie z nimi jezdzic i wozic pociechy.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie