Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wymiana chłodnicy wody w tdi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,muszę wymienić chłodnicę wody ,jest z tym jakiś problem czy szybko pójdzie?
witam w jedynce czy po lfcie mam po lifcie i zmienialem w domu sam
2005 rok ,szybko poszło?
a nie zauwazylem po lifcie bo 130 km opisze krotko ja tez zmienialem pierwszy raz najpierw pojechalem do kolegi wyciagalem freon z klimy odkrecilem zderzak przedni pierwsza poszla od klimy musisz wyciac brzeszczotem w pasie przednim troche zebys mial dostep do wszystkich srub od klimy przydaje sie pozniej w razie wymiany chlodnicy od klimy wentylatory potem po 4 sruby kazdy i chlodnica wody razem z intercoolerem jest cooler na 2 sruby przykrecony ale wyciagniesz ich razem chlodnica wody zakrecona na 2 sruby u gory na dole wchodzi w ala kołki tylko i jak juz po robocie przedmuchaj chlodnice klimy cooler i ja zalozylem ladnie moskitiera przydaje sie robactwo sie nie pcha w chlodnice moze sie przyda pozdrawiam
Dzięki,widzę że trochę roboty jest,myślałem że wiatrak odkręcę węże puszczę i wyjmę chłodnicę od strony silnika.Pozdrawiam
aha ja odkrecalem zderzak bo najpierw wymienialem od klimy a po pewnym czasie od wody i tez odkrecalem mi tak bylo wygodniej chyba ze nie chczesz wyciagac freon to ja odkrecisz od wody i zostanie a reszta wyjedzie do zderzaka raczej pomoc drugiej osoby zeby go nie porysowac u gory chlodnicy rurki od klimy tez sa przykrecane w dwoch miejscach
nie jest zle samemu sie bierz a przy okazji zobacz co w coolerze jest i wyplukaj powodzenia czesc
w ASZ jest inny IC taki plaski ale duzy. W AUY jest taka chlodniczka na samym dole- gruba, niewysoka tak wiec pewnie i sposob pruymocowania bedzie inny tego elementu.
witam kiedys widziale galaxa bez zderzaka i nie jestem pewien ale tamten mial chyba jeszcze chlodnice oleju taka mala na samym przodzie chlodnic i czy wszystkie asz maja bo 115km auy i bvk nie maja
o chlodniczce oleju silnikowego to nic minie wiadomo ale chlodniczce oleju czy tam plynu od wspomagania kiery to tak.
Stron: 1 2
Przekierowanie