Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Lusterka zewnętrzne i wewnętrzne z mkI do mkI czy pasują/od czego jeszcze pasują
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mam pytanie. Myślę nad założeniem lusterek tych z kierunkami (po 2004) i mam pytanie. Czy mocowanie jest takie samo jak w passatach? Albo może pasują tak, że mocowanie zostaje moje a reszta z passka? Może uda się kupić z sharana, ale jakby się coś trafiło taniego z passka to bym wziął stąd pytanie.
Passat ma inne mocowanie lusterka. W sharanach jest mocowanie stosowane od 95r do 2010r bez zmian, jedynie zmieniały się obudowy lusterek. Tak wiec proponuje kupić z sharana po 2004r i założyć je. Jedynym problemem może być kostka bo w starszych wersjach nie przewidziano kierunkowskazu więc może sie kostka różnić, ale dla chcącego nic trudnego.
Kostka to nie ważne, i tak kabelki od kierunków muszę ciągnąć, więc sobie przerobię. Dzięki za odpowiedź.
Nie chcę zakładać nowego tematu, a wpadły nowe pomysły do głowy, to czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcie lusterka fotochroma z czujnikiem deszczu? Czy mocowanie pasuje z innych modeli VW? Wiem że nazwa tematu nie taka, ale chodzi mi o lusterko wewnętrzne.

Nie ma problemu zmienilem tytuł tematu i juz wszystko pasuje. Bardzo dobrze zrobiłeś.
Witam mam pytanie czy ktoś z użytkowników SGA montował lusterka zewnętrzne z wersji angielskiej chodzi mi o te z kierunkami - dokładnie chodzi mi o widoczność a nie o elektrykę .
Chodzi mi dokładnie o takie lusterka http://allegro.pl/lusterko-lewe-prawe-vw...43973.html
Różnią się obudowy a dokładniej w wersji europejskiej obudowa prawego lustra jest bliżej szyby jak kierowcy. W angielskiej jest odwrotnie.

@Scrappy jeśli chodzi o lusterko fotochroma wewnętrzne w sharanie to mocowanie jest takie samo jak w zwykłym lusterku.
Co do obudowy prawego lusterka to podobno wystarczy zostawić mocowanie -adapter na drzwiach tj. zdejmujemy sprężynkę na której chodziło nasze lusterko i zakładamy drugie z UK i widoczność mamy taką jaka powinna być , tak się naczytałem na sąsiednim forum VW , czy może już ktoś to testował ?? .
Tak jak czytam to rozumiem ze mogę szukać lusterka od passata B6 a ze potrzebuje sam mechanizm to nie będzie problemu z przełożeniem go sharana?
Nie wiem czy tutaj jest odpowiedni temat. Poszukuje obudowy do lusterka lewego. Moja jest mocowana na 3 śruby, nie na zaczepy, i ciężko coś na aledrogo znaleźć. Może koledzy posiadają namiary na takowową część? Mój szarik 1998r MK1.

Jeszcze jakby ktoś miał kolor granatowy/niebieski... to już w ogóle ;-P
Stron: 1 2
Przekierowanie