Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jak wygląda Wasza podłoga(wnętrze) z przodu auta-proszę o fotki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że dobrze go zamieściłem.
Moją prośbą jest zamieszczenie przez Was zdjęć tego co znajduję się pod kierownicą i nogami pasażera, głównie chodzi o to gdzie kończy się wykładzina i czy przestrzeń na stopami jest zabudowana? Może nietypowa sprawa, ale proszę o takie fotki w celu wyjaśnienia moich wątpliwości.

Sharan 1.9 TDI 2006 rok
Wieczorem jak będę jechał gdzieś samochodem to postaram się porobić.
.. to może powiedz o co ci chodzi, a postaramy ci się pomóc bez fotek. Nad stopami są pedały..
Pewnie chodzi o to, że nie ma tam wykładziny? Tak, VW pożałował materiału Sad
Napewno tak brakuje koledze troche materialu a w innym zobaczyl za jest go ciut wiecej moze chlopaki jak szybko przekladke anglika na nasz robili to im ten kawalek nie byl potrezbnyBig Grin[/i]
trudno się domyśleć kolego Peluś o co Ci chodzi ale mam takie fotki może się przyda, ja uważam że mi w tym miejscu nic raczej nie brakuje...
W innym właśnie nie widziałem i dlatego chce porównać.
@kaskader zaskoczę Cię, w umowie mam zapis nazwijmy to, że auto od nowości przeznaczone na rynek europejski.

Tak trudno Wam zrobić kilka zdjęć?

@krzysiek.stezyca@wp.pl dzięki! o właśnie coś takiego mi chodzi, ale jeszcze od strony pasażera.
to może zrób fotki swojej podłogi, wtedy temat się bardziej rozwinie, będziemy wiedzieć czy czegoś ci brakuje i o co chodzi, i bez dogryzania..
mówisz i masz...
@krzysiek.stezyca@wp.pl wielkie dzięki, proszę jeszcze tylko o jeden taki zestaw fotek od kogoś innego i po sprawie.

Wygląda chyba na to, że tak samo. Wątpliwości mam/miałem dlatego, że wygląda to co najmniej trochę podejrzanie, że nie do końca zabudowane i wykładzina nie dochodzi do końca i jest na dodatek tak jakby poszarpana trochę, ale wychodzi na to, że tak po prostu robią w fabryce.
Stron: 1 2
Przekierowanie