Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzeszczące plastiki, pękająca dolna konsola
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Wszystkich
Jestem załamany jakością plastików w sharan'ie nie wiem jak to wygląda u Was. Mój jest z 2001r i nie wiem czy te pierwsze modele po pierwszym lifcie
są pod tym względem tak kiepskie, wszystko pęka, butwieje, i strasznie trzeszczy. Mój Tatko ma VW golfa III z 94 roku i ten stary poczciwy samochód ma o niebo lepsze plastiki hmmmmm.... Ostatnio zauważyłem też ze zaczyna mi pękać dolna konsola od góry i schowek od dołu,(dzieje się to bardzo szybko) owszem rozumie ze jak bym jeździł terenowo Tongue to coś takiego miało by miejsce ale w tym przypadku ??? pozostaje kupić całą dolną konsolę Sad po za tym wszystko trzeszczy co jest bardzo nie przyjemne.

Jak wygląda to U Was ?
Jak sobie z tym radzicie ?
albo byl dzwon albo ktos sie szarpał przy demontazu tej konsoli. Umnie tez ktos porbowal sie dostac chyba gdzies do nawiewy i troszke nadlamał tu nad tymi uchwytami na napoje.
Tą centralną kratkę konsoli już zmieniałem ale przykręciłem ja tylko na dole i tam w środku, na gorze nie było do czego przykręcić wszystko połamane. Co do dzwona Smile nie mogło go być bo pod tym względem samochód został zbadany ale z tym szarpaniem to na pewno ....
Podejrzana sprawa. Może tak jak wesol pisze auto miało dzwona i ktoś regenerował deskę. Obejrzyj dokładnie czy w miejscu gdzie wybucha poduszka pasażera nie ma jakiś podejrzanych pęknięć / wybrzuszeń / fałd itp.

Jak ona " strzela " masz na fotce.
tak jak koledzy wczesniej pisza ktos tam "grzebał" i rozbierał/składał nieumiejętnie szarpiąc itp na tak zwanego żywca mam też sharana z 2001r i u mnie nic nie trzeszczy nic nie pęka nawet gdy jade dość wyboistą drogą , nie wiem co masz na mysli że butwieje ?
Pozdrawiam
Co do trzeszczenia to w zimie fakt - daje się we znaki ale bardziej "środek" tzn tam gdzie radio itd - coś tam trzeszczy całkiem irytująco czasami ( szczególnie jak nie miałem założonej zmieniarki i była dziura ) ale w 90% nic nie trzeszczy itd. Co do deski jest u mnie wręcz idealna, na 100% sama od siebie tak nie pęka.
będę musiał rozebrać całą dolna konsolę i kupić używkę. ( ma ktoś może na sprzedaż ?)Czy ktoś to wcześniej rozbierał i wie jak się zabrać do tego, na co zwrócić uwagę ? co do poduszki pasażera tu nie widać żadnej ingerencji osób trzecich. Co do butwienia to ten plastik jest tak miękki w niektórych miejscach jakby był zanurzony w jakiejś chemii ,kruszy się masakra .
Kolego Szczodry przerabialem ostatnio temat wymainy dolnej konsoli jest troche zabawy uzywke w identyczntm kolorze kupilem Okazyjnie za 100zl na allegro stoja tak od 200-600zl wiec musisz szukac a i schowek od dolu mam identycznie peknietyUndecided
Powiem Ci ze kolor może być inny byle nie kremowySmile strasznie mi to nie będzie przeszkadzać ważne żeby była cała w pełnym znaczeniu tego słowa. Trzeba szukać....
Przekierowanie