Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Posiada ktoś taki schowek?!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Koledzy czy któryś z Was ma może takie schowek albo widział gdzieś/kiedyś/u kogoś? jak to jest montowane? co wtedy z poduszką? do tej pory myślałem że wszyskie SGA miały w tym miejscu zawsze poduszkę.

http://allegro.pl/vw-sharan-galaxy-alham...91109.html
Starszy, chyba Galax z jednym "jaśkiem", który jest u kierowcy. A ten schowek otwiera się do dołu i nawet ma światełko w środku. Widziałem ten patent kiedyś na żywo, ale już nie pamiętam jak to dokładnie było zamontowane.
Widziałem "przelotem" w galaxy. Jak nie ma poduszki pasażera to jest taki oto schowek. Jeśli masz poduchę, a koniecznie chcesz schowek, to były jeszcze takie zamykane na górę deski (tam gdzie jest to wgłębienie, nad poduszką)
wersja która szła na" biedny" rynek 1 x air bag
może i biedny ale faktem jest, że w naszych autach poza gabarytami (spore auto) to trzeba powiedzieć, że schowków to jak na lekarstwo! każdy się przyda, sam się zastanawiam czy nie zrezygnować z poduszki na korzyść takiego schowka
Pewnie! lepiej mieć schowek niż całą głowę "w razie jak by co"
Schowek na głowę Wink
powiem wam szczerze ze ja popieram kolege. Tez mi bardziej pryzdtny by sie zdal ten schowek jak poducha. W poliftach nie ma takich opcji coprawda ale jak sobie pomysle ze wystrzal poduszki niszczy konsole za spore pieniazki to wolalbym jednak ten schowek. Poza tym bede wlasnie myslal nad wylaczeniem poduszki pasazera wlasnie z tego powodu ze sga to naprawde niewielka stłuczka i poduchy odpalone. poduszke kiery, napinacze pasow mozna jeszcze w miare szybko i srednim kosztem wymienic ale konsole to juz nie bardzo.
Kuzyn swoja ALĄ to mial taka stluczke małą ze zderzak nawet nie wymienial tylko lekko pospawal plastik lekko podgieta byla podluznica, chlodnice cale i cala blacharka okej a poduchy wywaliło.
Przekierowanie