Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Pęknięta linka (cięgno) z zamka do klamki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
W tylnych drzwiach zerwne mam cięgno (linki) które idą od zamka do klamiki i nie da się otwierać klamką od środka.
Czy jest możliwość wymiany samych linek?
Jak zdjąć kobkę do podnoszenia szyby?
Jak zabrać się za zdjęcie tapicerki drzwi, śruby przy klamce odkręcone (2szt), a dół trzyma?

Proszę o zdjęcia jeżeli to możliwe.
witaj mam taki zeszyt prace montażowe we wnętrzu po polsku oczywiście z obrazkami i opisem jak chcesz to ci go wyśle podaj jakiegoś emaila .Bardzo ciekawy .Dotyczy demontażu i montażu każdego plastiku,tapicerki itp.wielkośc pliku 3,61MB więc emailem powinien pójść .Dotyczy wyłącznie starszych modeli do 2000 r.format PDF
jeśli można równiez poproszę:
a.szczesny1@gmail.com
przepraszam wprowadziłem w błąd . Zeszyt opisuje obie wersje również po 2000r.
(21-03-2013 14:01)robertsalar napisał(a): [ -> ]witaj mam taki zeszyt prace montażowe we wnętrzu po polsku oczywiście z obrazkami i opisem jak chcesz to ci go wyśle podaj jakiegoś emaila .Bardzo ciekawy .Dotyczy demontażu i montażu każdego plastiku,tapicerki itp.wielkośc pliku 3,61MB więc emailem powinien pójść .Dotyczy wyłącznie starszych modeli do 2000 r.format PDF

piotrsrokosz@wp.pl
bardzo dziękuję za "manuala" bardzo szczegółowy i dotyczy mk1 i mk2
Przekierowanie