Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Bezpieczniki, rozkład/opis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam gdzie znaleźć opis rozkładu bezpieczników do sharana , ale po polsku bardzo potrzebuję taki opis pozdrawiam golfik612
Witam

w wątku (link niżej) jest do pobrania instrukcja do Galaxy z 98 roku tam jest od strony 145 podane rozkład bezpieczników. Tylko jeszcze nie wiem czy to o ten rocznik Ci chodzi Smile.

http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=24
Dzięki już lecę pod podany link .
No i co przydało się ?? Smile
Pewnie że tak serdeczne dzięki
Dodam jeszcze że założyłem taki temat na tym drugim forum sharana i moderator wywalił mi temat , tym bardziej podwójne dzięki pozdrawiam golfik612 chyba trzeba podziękować ludzikom z tamtego forum, za usługi.
fajnie że udało się pomóc Smile ogólnie w dziale instrukcję jest dodałem kilka fajnych plików Smile więc zapraszam Smile
A do Sharanki po 2000 roku. Ja mam 2004 i ostatnio potrzebowałem wyłączyć dogrzewacz, więc wyjąłem bezpiecznik 12, jak to na forach pisali, no i na wklejce na pokrywce bezpieczników też z rysunku wynikało że to być powinien ten, ale dogrzewacz działa dalej, więc to nie to. Język może być dowolny (europejski, hehe).
(14-01-2011 00:11)wurba napisał(a): [ -> ]ostatnio potrzebowałem wyłączyć dogrzewacz...
jest kilka bezpieczników w spr. dogrzewania.... zerknij do instrukcji
tutaj...
str.143-145
jak wyjąłem i jest OK...ale już nie pamiętam który Wink...także zapraszam do metody prób i błędów Wink

matrix4501

witam. kupilem tydzien temu sharana 1.9 tdi 130 z 2005 .mam problem. a mianowicie nie pili sie tylny lewy wsteczny. zarowka jest dobra. prawa strona dziala normalnie. pomozcie ktory to moze byc bezpiecznik. albo jesli wiecie gdzie mozna caly schemat znalesc.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie