Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: dziwny dzwiek przy gaszenu silnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
wczoraj gdy gasiłem silnik wszystko było ok a dziś przy zgaszeniu pojawił się dziwny dźwięk jakby rozwalone łożyska . Co to możne być . jak uda mi sie wstawię filmik jak to wygląda.
Masz dwumas?
też bym obstawał na dwumasie ?
nie wiem czy mam dwumase ?? jak to sprawdzić ? jest to 1.9 tdi 110 km 99r.

mam filmik jak to wygląda http://www.youtube.com/watch?v=1lVKjUKPv...e=youtu.be
a i jeszcze jedno pytanie jak to by była ta dwumasa da się z tym jeździć czy raczej trzeba wymienić ???
Dwumasa się tłucze, to byłoby takie dzwonienie Tongue
A oddaje Ci rozrusznik??
No 2-mase Masz na bankShy
ten rozrusznik zobaczę jutro ,dziś gasiłem auto jeszcze kilka razy i już ciszej hałasuje . (a z to rozwaloną dwumasa da się jeździć ). Ja tam nie wiem jak hałasuje ta dwumasa ale nigdy wcześniej nie było tego hałasu pojawił się tak znienacka auto zostało zgaszone w sobotę i nic a gdy dziś odpiłem i zgasiłem już był dźwięk
Kolego to jakaś pierdoła jest moim zdaniem, dwumasa się tak nie trzaska, przeciez w trakcie jazdy to by zagłuszało silnik i całą reszte. Mi to wygląda na nie oddający rozrusznik który Ci caly czas z wieńcem zapiernicza Smile
XySiek zobaczę ten rozrusznik jutro .Tez brałem to pod uwagę ale jakoś nie pomyślałem dokładniej o tym rozruszniku . myślałem ze to jakieś łożysko. Smile
to napewnonie dwumas i raczj enie rozrusznik bo przy gaszeniu on nie ma nic wspolnego. Moze cos sie dzieje z turbiną- tu bym szukal.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie