Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: otwieranie szyb i awaryjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

jamiol87

Witam posiadam sharana 1.9 tdi 2004 i mam taki oto problem, że gdy chce otworzyć szybę migają awaryjne a szyba sie nie otwiera, to samo sie dzieje gdy chce podgrzać tylną szybe migną 2 razy awaryjne. Wiecie może co to może być ?? Bo strasznie działa mi na nerwy Tongue
jamiol87 Vag prawdę ci powie,podłącz się pod kompa i będziesz wiedział gdzie szukać.
Stawiam na przetarte kable w drzwiach lub tylnej klapie (wyjątkowo częsta przypadłość naszych samochodzików). Big Grin
(01-03-2011 19:09)mokrysedes napisał(a): [ -> ]Stawiam na przetarte kable w drzwiach lub tylnej klapie (wyjątkowo częsta przypadłość naszych samochodzików). Big Grin
Możliwe sam to przerabiałem ,a dokładniej przetarte przewody w tylniej klapie po prawej stronie w takiej gumowej osłonie.
Właśnie te miałem na myśli lub ewentualnie te między nadwoziem a drzwiami.

jamiol87

No i się wyjaśniło przerwany przewód w prawych drzwiach w tej gumowej harmonii więc wielkie dzięki wszystkim.
Przepraszam że piszę w tym miejscu ale nie wiem gdzie kliknąć żeby się wyświetlił na forum mój nowy wątek, mogę tylko zapisać szkic i odpowiadać na już istniejące, więc się podpiąłem.
mam pytanie ma ktoś może sharana model od 2000r z tylko jedną szybą uchylną? Bo ja mam i mnie to trochę dziwi bo więcej takich aut nie spotkałem, zastanawiam się czy to nie jakaś przeróbka poprzedniego właściciela choć brak jest jakichkolwiek śladów interwencji a uchylną mam z prawej strony, tą z wbudowaną anteną.
Niby mało istotne ale mnie to dręczySmile więc dzięki z góry za odpowiedź
(03-03-2011 22:41)bobbudow napisał(a): [ -> ]Przepraszam że piszę w tym miejscu ale nie wiem gdzie kliknąć żeby się wyświetlił na forum mój nowy wątek, mogę tylko zapisać szkic i odpowiadać na już istniejące, więc się podpiąłem.

Jak wejdziesz w dany dział to po prawej stronie u góry masz przycisk "Napisz wątek" - klikasz i gotowe Wink

Co do samego pytania to nie pomogę niestety, ale wydaje mi się, że nie jest to fabryczne, ale to tylko moje domysły.
Ale potwierdzam pod kreską, tam gdzie załącznikSmile poszło, dzięki.
Przekierowanie