Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: SHARAN 2.8 204 KM 6 biegów jako holownik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
JAK ZE TO MÓJ PIERWSZY POST TO SIĘ PRZYWITAM - CZEŚĆ WSZYSTKIM

do sedna... chce kupic sharana 2.8 204 km z 6 biegowym manualem z rocznika 02/03 do ciągania dużej przyczepy kempingowej - co o takim pomyśle sądzicie a właściwie o tym czy taki motor zda egzamin??

ktoś ma jakieś doświadczenia?? i wbrew pozorom to nie to samo co ciąganie lawety - opory powietrza znacznie... , znacznie większe
stara poczciwa VR6 powinna dać rade, sprzęgło też jest mocne, oczywiście masz świadomość że przekraczasz masę całkowita i musisz mieć prawko na przyczepę/lawetę.
(01-03-2011 00:38)kuchar napisał(a): [ -> ]JAK ZE TO MOJ PIERWSZY POST TO SIE PRZYWITAM - CZESC WSZYSTKIM

do sedna... chce kupic sharana 2.8 204 km z 6 biegowym manualem z rocznika 02/03 do ciagania duzej przyczepe kempingowej - co o takim pomysle sadzicie a wlasciwie o tym czy taki motor zda egzamin??

ktos ma jakies doswiadczenia?? i wbrew pozorom to nie to samo co ciaganie lawety - opory powietrza znacznie... , znacznie wieksze

Big Grin Kuchar a jaka to przyczepa ja w tamtym roku 1400kg (caming 6metrów) ciągnąłem Leonem 110km z Augustowa do domu i spoko dał radę...

napisz co chcesz ciągnąć takim autem ?.
mam hobby 560UF... ona duzo wymaga od auta Big Grin
Kuchar z motorem 2.8 to będziesz mógł i pole zaorać,z przyczepą też powinien dać sobie rade .
Ja mam Kipa 6,6 długość i 2,2 szerokość ale Leon dał radę myślę, że Sharanem to byś jej nie poczuł nawet szczególnie, że chcesz auto które ma 220 km.
jeszcze moze konkretnie zapytam - jakie rpm jest na 5 i 6 biegu przy predkosci 90-100km/h w 2.8
Przekierowanie