Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Zakup opinie o aucie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, w sobotę jadę obejrzeć tą sztukę:

http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-1-8t...77755.html

Cena nie ukrywam atrakcyjna, zarejestrowany w PL (opłaty wszystkie zrobione, recykling i przegląd ma się rozumieć tez).

Proszę Was o poradę na co patrzeć przy zakupie.

Sprzedający twierdzi ze lakier sprawdzał czujnikiem i żaden element nie był malowany (będę miał swój czujnik przy zakupie)
czy ty kolego przeczytałeś całe ogłoszenie?
pisze wyraźnie że nie zarejestrowany a recykling i tablice do zapłacenia.
Zobacz sobie na ile poprzecierane są fotele ( szczególnie kierowcy), kierownicy itp.
zobacz sobie czy na szybach zgadza się rok produkcji z tym co masz wpisane w dowodzie,
jeśli książka serwisowa jest org. zadzwoń do ASO VW i podaj nr. VIN i porównaj stan.
Załatw numery holenderskich tablic - zobaczy się czy przebieg jest na pewno oryginalny ( w co ja bym wątpił ). Dla mnie jest to odpicowana na sprzedaż "" igiełka "".
Jest to IGŁA, a nie zjeżdżony turecki trup!!!
Biedny strasznie jak na highline, gdzie chromy? szybki przyciemnione? fele?
(28-02-2013 13:44)sarkrz napisał(a): [ -> ]czy ty kolego przeczytałeś całe ogłoszenie?
pisze wyraźnie że nie zarejestrowany a recykling i tablice do zapłacenia.

Rozmawiałem z kolesiem i dzisiaj rejestruje go bo podobno maja mu ileś tam Euro zwrócić w Holandii.

(28-02-2013 14:09)mykmykmyk napisał(a): [ -> ]Jest to IGŁA, a nie zjeżdżony turecki trup!!!
Biedny strasznie jak na highline, gdzie chromy? szybki przyciemnione? fele?

- nie każdy chce szyby przyciemniane, felgi pewnie pogonił osobno. A czy taki bidny strasznie: skóra z alcantarą, klimatronik, tempomat, MFA
Klima jednostrefowa brak nawiewów w 2 i 3 rzędzie siedzeń.Alarm jak jest to nie orginalny brak czujników w słupkach.Przebieg podejrzanie mały do weryfikacji.Sprawdż luzy na półosiach napędowych i na krótkiej.No i podstawa podpięcie pod kompa
(28-02-2013 14:47)empoli71 napisał(a): [ -> ]Klima jednostrefowa brak nawiewów w 2 i 3 rzędzie siedzeń.Alarm jak jest to nie orginalny brak czujników w słupkach.Przebieg podejrzanie mały do weryfikacji.Sprawdż luzy na półosiach napędowych i na krótkiej.No i podstawa podpięcie pod kompa

Pisze że klima dwustrefowa jest. Właśnie zauważyłem ze czasem są nawiewy w podsufitce a czasem nie ma. Oglądałem już kilka sztuk i tak tez było.

Mam numer VIN ale w salonach VW nie chcą sprawdzać bez zgody właściciela :/
2 strefowej klimy to on nie ma na 100%
(28-02-2013 16:20)sharan2004 napisał(a): [ -> ]Ci którzy zasłaniają do zdjęć tablice w autach sprowadzanych to dam sobie głowę uciąć że licznik jest cofany i w tym przypadku napewno tez tak jest.

Czekam na raport vin. Się okaże.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie