Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Roleta bagażnika - montaż/naprawa/zamienność itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Wszystkich

Mój Shatan jest wersją 7-mio osobową, i po zlikwidowaniu 2 ostatnich siedzeń, postanowiłem zamontować roletę bagażnika, i tu robi się problem.

Mam już roletę oraz przednie uchwyty do niej, nie mam tylnych - może uda się coś uniwersalnego zrobić :-)

Ale do rzeczy:
W tapicerce niema żadnych śladów, ani punktów gdzie wyciąć dziurę pod uchwyty, a tam gdzie wydaję mi się że docelowo się znajdą są głośniczki.

Rozebrałem schowek który mam w tapicerce bocznej - prawa strona, i po wstępnych oględzinach w środku, zastanawia mnie brak miejsc do przykręcenia tych uchwytów (2x śrubka) gdybym już zrobił dziurę.

Może ktoś z Was już przerabiał temat doposażania Shatana w roletę.
Te uchwyty są nad głośnikami.
Montaż jest bardzo prosty, musisz mieć zestaw cały, czyli 4x plastiki ze śrubami + uchwyty metalowe, coś takiego:
http://allegro.pl/uchwyt-mocowanie-rolet...11017.html
Jak ściągnieś obydwie tapicerki, to od wewnątrz są ślady gdzie wyciąć i rozwiercić, po czym montować !
witam .mam pytanie odnośnie rolety bagażnika czy z sharana 2002r pasuje do sharana 2006r
Roleta jest taka sama od 1996 do 2010.
dzięki za info
Panowie szary 2005 r. Czy żeby naprawić zarwana rolete trzeba rozwieracać nity? Musze z powrotem do kleić mate do rurki na którą się nawija.
Przekierowanie