Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: firma Febi Bilstein
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolegow. pytalem w innym watku ale chyba zginelo. Co sadzicie o jakosci czesci tej firmy (Febi bilstein). Chodzi mi przede wszystkim o oslony przegubow. Mam do wyboru febi lub skf.
Ja nie miałem z tą firmą problemów Wink
oslony przegubów to si ekupuje spidana albo lobro. To na tyle tani element ze nie ma co sie zastanawiac. Febi to taki sredniak i pewne elemnety im wychodza a inne juz nie.
wlasnie mialem spidana i w Ibizie nie wytrzymaly nawet 3 miesiecy ;]
dziwna sprawa bo rownie dobrze mogles powiedziec ze ori nie wytrzymal 3 miesiecy. Albo jakas wadliwa partia, moze jakies zleżałe lyb przy zakladaniu zostaly uszkodozne.
Nie wiem wesol i nie chce polemizowac. Ale mielismy w firmie zaufanie do spidana i np do vito zakladalismy cale poloski spidana i wytrzymywaly okolo roku. Od jakiegos czasu przezucilismy sie na tanszego rzemieslnika i o dziwo juz dwa lata spokuj. To tak jak z chinszczyzna. Niektora juz jest zepsuta przed zalozeniem a niektore wyroby sa na najwyzszym poziomie (np. iphone-telefony czy inny sprzet wyprodukowany pod nadzorem firm zewnetrznych).
Nie przecze ale unas w SGa mamay GKN'a i poloski i oslony i umnie jeszcz eori sa bo widizalem wytloczenia na tych gumach. Ja tam wymienialem w poprzednim golfie na spidana i powiem szczerze, ze bylem zadowolony. W innych markach tez jak wymienialem przeguby itp to zawsze spidany bralem z zaprzyjaznionego sklepu i zero porblemów bylo.
Przekierowanie