Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: składany kluczyk bez pilota?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, czy ktoś się spotkał z kluczykiem składanym, może jakiś zamiennik itp, ale bez pilota, a zgrabniejszy? Chciałem wywalić oryginalne kluczyki z pilotami i coś mniejszego zapodać, cz mam sterowany z osobnego pilota od alarmu, a pilotowy składany kluczyk spory jest.
Scyzoryków bez pilota nie ma.
Mozesz dorobic zwykly nie scyzoryk bedzie cienszy, wezszy ale dluzszy. Gdzies chyba widzialem scyzoryki bez pilota ale to jakies podroby i nie wiem czy mozna im zaprogramowac immo czy tylko w razie W do otwarcia drzwi.
(24-02-2013 13:35)rafalk74 napisał(a): [ -> ]Mozesz dorobic zwykly nie scyzoryk bedzie cienszy, wezszy ale dluzszy. Gdzies chyba widzialem scyzoryki bez pilota ale to jakies podroby i nie wiem czy mozna im zaprogramowac immo czy tylko w razie W do otwarcia drzwi.

Immo można przełożyć ze starego Wink
(24-02-2013 14:04)Scrappy napisał(a): [ -> ]
(24-02-2013 13:35)rafalk74 napisał(a): [ -> ]Mozesz dorobic zwykly nie scyzoryk bedzie cienszy, wezszy ale dluzszy. Gdzies chyba widzialem scyzoryki bez pilota ale to jakies podroby i nie wiem czy mozna im zaprogramowac immo czy tylko w razie W do otwarcia drzwi.

Immo można przełożyć ze starego Wink
Mi zawołał za taką usługe 300zł i dałem sobie spokój
300zł za dorobienie nowego immo??czy przełozenie z jednego pilota do drugiego pilota??bo z tego co pamiętam to immo mozna samemu bez problemu przełożyć
zdorobionego kluczyka zapodac immo,żeby auto paliło ,i pozostałem z kluczykiem tylko do otwierania drzwi,?immo można samemu przełożyc? odemnie chciał 300zł.
tak w kluczyku masz taką kosteczke(procesor)czy jakos tak i możesz to przełozyć ze starego kluczyka do nowego.chyba ze chcesz mieć dwa kluczyki aktywne, a masz jeden wtedy musisz dorobic nowe immo
Mam jeden kluczyk scyzoryk z pilotem,z obawy że można go zgubić,dorbiłem drugi zwykły on nic nie ma żadnego(procesora),pytając się gościa ile będzie kosztował kluczyk z możliwością odpalania auta to krzyknął 300zł to wziełem za 30zł.
to nic nie przelozysz bo wtedy ten scyzor nie bedzie palił. Ceny dorobienia bywaja rozne a juz o tym na forum gadalismy co jest potrzebne do tego celu i oco chodzi z doprogramowaniem klucza.
Przekierowanie