Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Gaśnie po około minucie od odpalenia.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

malmarks

Sharan 1.9 tdi 110km 1999r. Po odpaleniu zimnego silnika po około minucie gaśnie,po ponownym odpaleniu trochę pochodzi i znowu gaśnie.I znowu próba odpalenia a on kręci a nie chce odpalić,ale w końcu po ponownej próbie odpala.Jak jest ciepły to te problemy nie występują,tylko jak jest zimny.
Hmm nie wiem czy bd. miał rację, ale zobacz pod maskę i jak jest przewód paliwowy ten jasny to zobacz ile przelatuje pęcherzyków powietrza. Jeśli więcej jest powietrza jak ropci to pewnie masz nieszczelność w układzie.
Witaj. W mojej Alhambrze nawalał przekaźnik 109. Po wymianie problem znikł. Szukałem przy immo ale to nie było to. Sprawdź czy spiralka świec zapala się po każdym przekręceniu kluczyka w stacyjce. jeśli nie, to spróbuj wymienić przekaźnik. Jest nad bezpiecznikami głęboko pod deską.
albo ten przekaznik 109 jak kolega pisze albo elektrozawór odcinajacy na pompie wtryskowej co tez moze byc bardzo prawdopodobne z racji ze po rozgrzaniu nie szwankuje.

malmarks

Doszedłem.Komputer silnika.Wymieniłem i jest dobrze.
Przekierowanie