Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Geometria/zbieżność - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Koledzy mam pytanko jak ściągnąć kierownicę w Sharanie 97r. , bo jak jadę na wprost to kierownica jest lekko w bok , myślałem że coś ze zbieżnością ale nie jest ok , i chciał bym ją przestawić na ząbkach aby była tak jak ma być
Wystarczy troszkę poszukać tutaj masz http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=238
Dzięki wielkie
Jak przestawisz kierownicę na ząbkach to będzie krzywo w drugą stronę. Wydaje mi się, że zbieżność została ustawiona przy skrzywionej kierownicy i dlatego tak jest.
Robiłeś zbieżność i tak po niej kierownica została? Często na zbieżności przestawią, a nie zawsze zwrócona uwaga jest na kierownicę i mimo iż auto jedzie prosto to kierownica zostaje przesunięta i wtedy, albo jedziesz z powrotem i prosisz o korektę żeby kierownica była prosto, albo bawisz się samą kierownicą.
kierownicy nie ruszaj bo bedziesz mial cyrki przy powracaniu swiatel kierunkowskazu. Masz zrobić regulacja na drążkach kierowniczych.
Ok dzięki tak właśnie było to przy regulacji zbieżności ta kierownica poszła w bok, bo wymieniałem jedną końcówkę drążka i diagnosta tyko regulował tą jeną wymienioną bo dróga końcówka był dobrze ustawiona .
Zbieżnośc ustawiona i kieownica jest ok- A mam pytanko czy w tych starszych Sharanach ustawia się też kąt pochylenia koła ?
Mam problem ze zbieżnością w aucie tzn na przeglądzie gość stwierdził złą zbieżność i powiedział że drążki kierownicze są do wymiany.Mam dylemat bo niecały rok temu wymieniałem końcówki drążków i teraz nie wiem czy one są znów do wymiany czy całe drążki muszę wymienić.Może ktoś z was się bardziej orientuje co mam teraz wymienić same końcówki czy kompletne drążki.Różnica w cenie jest spora.
Wymień to co potrzeba. Nie ładuj się w koszty.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie