Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Światła postojowe przód/tył - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Andrzej61

witam,
jako ze nie chce za bardzo narozrabiac w autku chcialem zapytac
doswiadczionych Forumowiczow jak wymienic zarowke w seacie alhambra 2002 r. lewa strona.
bardzo prosze o podpowiedz,
opcji szukaj uzylem :}
pozdrawiam..
Na 100% nie jestem pewien ale skręć koła i poszukaj klapki w nadkolu było cos takiego albo w Fordzie Galaxy albo w Seacie Alhambra.
Jest klapka - skręć koła w przeciwną stronę do spalonej żarówki - to tego powinna być "przedłużka" do wykręcenia gniazda z żarówką z lampy

Andrzej61

bardzo dziekuje za odpowiedz :}
Witam

Mam pytanie głupie bo głupie ale czasem najprostsze sprawy są najtrudniejsze.

Pyt.1 Jak dostać się i wymienić postojówkę z przodu w Sharanie od 2001 czy gdzieś pod maską czy przez tą mikrusią szczelinę w nadkolu?

Pyt.2 Jakie w standardzie są żarówki na postojówkach z przodu.
Żarówka W5W, żeby wymienić żarówkę to skręcasz koła w przeciwną stronę i tamtędy trzeba grzebać z tego co czytałem.
Czesć , ja wyciagałem całą lampę , a zarówka to zwykla W5W 12V .. o taka http://allegro.pl/zarowka-hella-w5w-12v-...03121.html .
czyli te wciskane są ok, i kolega pisze że przez tą szczelinę w nadkolu. będę musiał chyba kogoś z mniejszą ręką poszukać.
ja u siebie odkreciłem lampe wymiana 5 miiut trwała.bo rzeczywiście trzeba kogoś z mała roczką.
Nie wiem kto to wymyślił, ale dostęp jest głupi jak wyciąganie sprysków przed liftem Big Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie