Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: golf 3 1.4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witajcie mam problem z golfem3 1.4 mryga i piszczy kontrolka oleju co jest
Brak cisnienia,sprawdz kolego czujnik oleju
z tym już sie uporalam przyczyna zerwany przewod czujnika oleju polaczylem i jest o-kej czemu w moim golfie 3 1.4 skacza obroty raz sa doze raz za male i gasnie a podczas drogi szarpie pomóżcie mi z tym silniczek krokowy wymieniony pompka paliwa filtr tez i nadal cos nie gra pozatym sprawdzałem przekaznik pompki paliwa i taz jest o-kej koledzy pomóżcie bo brak mi pomysłów
Sprawdź przewody podciśnieniowe wszystkie, odmę silnika, kolektor ssący,wyklucz lewe powietrze. zajrzyj do kopulki rozdzielacza, sprawdź stan palca.
dokładniej jak sprawdzic odme silnika
czy powie mi ktos dlaczego przednie wycieraczki staneły mi spryskiwacz działa tylna wycieraczka tez
(21-02-2013 13:30)jurekgabryelski4@wp.pl napisał(a): [ -> ]czy powie mi ktos dlaczego przednie wycieraczki staneły mi spryskiwacz działa tylna wycieraczka tez

po pierwsze jak włączysz przednie wycieraczki to zobacz czy czasem nie kręci się sam środek w ramieniu tam gdzie są dokręcane (mogły się odkręcić lub zniszczyć zębatki), na bezpieczniki również bym spojrzał
Przekierowanie