Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problemy po wlaniu lepszego ON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam mam taki problem mianowicie po zatankowaniu na stacji lepszego ON auto nie pali lecz na popych załapał co zrobić? silnik 1.9 tdi 115 km
A jesteś pewny, że to było lepsze paliwo?
Osobiscie go nie tankowałem ale na orlenie to chyba syfu nie ma ?
Oj byś się zdziwił ile skarg jest na Orlen Smile
Wlasnie skad masz pewnosc ze to byla dobra ropa a nie jakies badziewie z tego co wiem nasze 115(pompki) sa bardzo uczulone na jakosc paliwa kiedys tez to przerabialem i caly uklad do czyszczenia filtry pompka i zbiornik niestety w tym przypadku przez takie paliwo moje pompki zdrowo w dupe dostalyUndecided
czyli mozliwe ze bedzie tak samo wszystko do czyszczenia? a jka by "wypompować" paliwo z baku nalac normalnego ON odpalic i poczekac az przepali pomoze to cos ewentualnie kupic cos z dodatkow do paliwa?
co to znaczy lepsze paliwo. to co ja jzedzie na jakims gorszym. jakis chore te mity sa. A zepsula ci sie cos innego kolego w aucie ze sa problemy z odpalaniem.
Ale kolego auto jezdzilo normalnie ojciec zatankowal dzisiaj "lepszego" ON dojechal do domu i nie chcialo poyem odpalic to chyba cos jest nie halo??
No a może w ogóle benzyny wlał zamiast ropy? Smile
Ja tankuję praktycznie tylko na Orlenie na tej samej stacji i właściwie z powodu paliwa problemów nie mam. Teraz w zimie tylko dolewam przy każdym tankowaniu Skyd'a i jest ok. Kiedyś wlałem latem taki uszlachetniacz-dodatek z Valvoline, przejechałem okolo 200 km i 20 km od domu silnik zgasł jakby paliwa nie było ale zaraz odpalił normalnie. Potem bez problemów.
Może u kolegi matikl2 był podobny problem - lepsze paliwo coś tam rozpuściło, ruszyło, przytkało. Oby tylko na chwilę jak w moim przypadku.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie