Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: tłumik końcowy jaką firmę wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam dylemat którego producenta tłumików wybrać Bosal czy Ferroz chodzi mi o tłumik końcowy
(14-02-2013 10:08)michaś88 napisał(a): [ -> ]Mam dylemat którego producenta tłumików wybrać Bosal czy Ferroz chodzi mi o tłumik końcowy
Ferroz to zło! Smile Widziałem kiedyś NOWY z firmy ferroz i jużbyły niedokładnie pospawane i dziury były (na spawach). Ja założyłem na jesień Płuciennik, ale Bosal też dobry jest.
ja gdzieś w maju założyłem końcowy tłumik firmy Walker a środkowy nie pamiętam jakiej. ale końcowy spisuje się jak na razie ok.
Miewałem w poporz. autach Bosala i Walkera - nie najgorsze, ale trafiałem też na nie najgorsze rzemiosło - trzeba by też porównać relacje cenowe. Ferroz - nigdy nie miałem, nie mogę się wypowiedzieć o jakości i trwałości.
Za Bosala czy Walkera nie dałbym więcej niż +50% od najniższej półki.
Skoro już robicie wykop z prawie dwóch lat to powiem tylko że bosal to ori we francuzach ale i nie tylko. Ja tam może będę w tym tygodniu modzil z moim remusem a sprawdziłem że magnes się nie ima więc chyba nierdzewny jest.
Przekierowanie