Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Podświetlenie sterowania nawiewem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mam pytanie do posiadaczy MK I przed liftem z manualną klimą. Czy u Was też jest niedoświetlony ten panel? U mnie w dzień podświetlenie widać tylko w miejscu żarówki, w nocy trochę więcej, ale i tak mało. Ja latem będę chciał wstawić dodatkowe żarówki, ale jestem ciekaw jak to wygląda u innych.I czy napisy na pokrętłach widać u Was w nocy, czy nie?
Z tego co pamiętem to u mnie było to widoczne podświetlenie nocą bardzo dobrze .
Może po prostu nie świecą ci wszystkie żarówki i dlatego słabo to widać.
(10-02-2013 12:08)sharan1998kujpom napisał(a): [ -> ]Z tego co pamiętem to u mnie było to widoczne podświetlenie nocą bardzo dobrze .
Może po prostu nie świecą ci wszystkie żarówki i dlatego słabo to widać.
Tam jest jedna żarówka, chyba że o czymś nie wiem Big Grin W pokrętłach też coś jest oprócz tycz kontrolek od obiegu i klimy?
No właśnie, mi też średnio działa to podświetlenie, chyba że tak ma być słabo. Chociaż w to watpie. Jak w ogóle zdjąć tą konsole żeby dostać się do tej zarówki?
Jak podważysz śrubsztykiem od dołu to powinna wyskoczyć. Słyszałem jeszcze że można pokrętła najpierw wyciągnąć, ale u mnie po podważeniu wyskoczyło i nic nie porysowałem.
U mnie też tak słabo świeci. Wyciągnij radio będzie lepiej zdjąć. Zasada jest taka, że naciskając na panel od góry podważasz dół. Najlepiej jest naciskać po przekątnej i podważać przeciwległą stronę, wtedy ładnie się wyczepi.
Na mrozie nie będę kombinował. Bo pewnie wszystko popęka.
Ja jak się ciepło zrobi, to lutwonica w dłoń, żarówki i kabelki i będę lutował. Chcę dołożyć 3 żarówki.
Scrappy jeśli możesz to zrób fotkę swojej roboty, chętnie też coś przy tym pomajsterkuję i dołożę żaróweczki - u mnie też świeci średnio na jeża, na to wygląda, że - TEN TYP TA MA
(11-02-2013 22:07)krzysiek.stezyca@wp.pl napisał(a): [ -> ]Scrappy jeśli możesz to zrób fotkę swojej roboty, chętnie też coś przy tym pomajsterkuję i dołożę żaróweczki - u mnie też świeci średnio na jeża, na to wygląda, że - TEN TYP TA MA

Oczywiście, że zrobię i wrzucę, ale jak mówiłem jest teraz za zimno na siedzenie tyle czasu w aucie.Jeszcze podpowiedź do wyciągania radia. Do modelu sound 2007 są potrzebne wyjmaki, ale to opiszę w innym temacie.
Stron: 1 2
Przekierowanie