Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szyby uchylne w trzecim rzędzie - montaż/schemat/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
mam pytanie ma ktoś może sharana model od 2000r z tylko jedną szybą uchylną? Bo ja mam i mnie to trochę dziwi bo więcej takich aut nie spotkałem, zastanawiam się czy to nie jakaś przeróbka poprzedniego właściciela choć brak jest jakichkolwiek śladów interwencji a uchylną mam z prawej strony, tą z wbudowaną anteną.
Niby mało istotne ale mnie to dręczy
Jeżeli masz tylko uchylną z prawej strony to musisz mieć klimatronic dwustrefowy, czyli nawiewy w podsufitce. Z lewej strony idzie kanał powietrzny.
Mam nawiewy w podsufitce dla każdego pasażera osobny i nawiewy na nogi ale co to ma wspólnego z lewą szybą.
Z tyłu w nadkolu jest wentylator, bo go słyszę ale przecież w niczym nie przeszkadza. Czy wszystkie z dwustrefową mają tylko jedną uchylną?
A przełącznik masz na jedną czy dwie szyby?
Uchylną mam otwieraną ręcznieSmile
Ja mam uchylne ręcznie dwie szyby z tyłu a nie mam nawiewu w podsufitce,klime mam manualną
Jabol a jaki to szaran? Bo z dodatkowych info nie wynikaSmile Proponuję takie oznaczenia jak moje na przykład w sygnaturze, wtedy od razu widać kto co ma i nie trzeba się dopytywać i po jakimś czasie będziemy kojarzyć jaki model jakie ma wyposażenie
Ja też mam tylko jedną uchylną klimatronik dwustrefowy i drugi którego oglądałem też tak miał
To jest potwierdzenie że to żadna anomalia z tą jedną szybąSmile
Dzięki.
(06-03-2011 01:10)bobbudow napisał(a): [ -> ]Jabol a jaki to szaran? Bo z dodatkowych info nie wynikaSmile Proponuję takie oznaczenia jak moje na przykład w sygnaturze, wtedy od razu widać kto co ma i nie trzeba się dopytywać i po jakimś czasie będziemy kojarzyć jaki model jakie ma wyposażenie

Nie powiem ci co to za wersja bo na budzie nie mam naklejek ,a nie pamiętam co jest na wlepie w bagażniku.
Klime mam ale manualną .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie