Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Pokrowce - na siedzenia/na samochód - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,
kolejne pytanie Smile Z racji, że mam małe dzieciaki i psa, który nie zawsze chętnie siedzi na ziemi, pomyślałem, że może zainwestować w pokrowce. Inna sprawa, że ciężko coś ładnego zdalnie kupić a w ogóle to jakoś nigdy nie byłem zachwycony pokrowcami, zdecydowanie ładniej oryg. tapicerka wyglądaSmile

Macie - używacie, gdzie kupiliście, może jakieś zdjęcia?
Nie używam Big Grin
Polecam kocyk na tylnie siedzenia rozkładać ;D W starym samochozie jak był pies tak sobie radziłem ;D
Pokrowce są beznadziejne - bo żeby auto utrzymać w czystości, to i tak musisz je zdjąć i wyprać, a to wcale nie takie proste. Ponadto - siedzisz niewygodnie i oszczędzasz fotele dla nowego właściciela. Po co? Już lepiej koc dla psa, ew. można kupić gotowe pokrowce - worki zawieszane na prętach zagłówków - skutecznie chronią tapicerkę przed śladami łap i sierścią.
jadyny pokrowiec, którego ja używam tylko na fotel kierowcy jak coś przy aucie dłubię, żeby tapicery nie upaprać. na co dzień to jednak fabryczna tapicerka, raz do roku jakieś "odświeżenie" wypranie ewentualnych plam po dzieciach, a zwierząt całe szczęście nie wożę Wink dla psiaka proponuję gumowy dywanik do bagażnika, albo właśnie taki duży zaczepiany na boki, żeby dokładnie zabezpieczyć przed uwaleniem. do wożenia jakichś kłopotliwych ewentualnie brudnych rzeczy mam w bagazniku stary koc, zeby nie ubrudzić dywanika, bo z tym to ciężko, żeby wyprać. tyle u mnie ;P
Jeżeli psisko ma podróżować w 2 rzędzie to są fajne "pokrowce-hamaki" zakładane za zagłówki przednie i tylne. Sprawdza się - używałem w innym samochodzie. Jedyny minus: cały rząd jest zarezerwowany dla czworonoga.
Muszę się jakoś ogarnąć i zastanowić... dzisiaj wiozłem dziecko i na złość kopała mi fotel kierowcy z tyłu, stare auto miało plastik, to szmatą zeszło... pies na złość chodził po siedzeniach - całe życie pod presjąSmile psa to chyba dam do bagażnika, wyjmę odatkowe siedzenia, a dziecku nogi przywiążę do podłogiSmile
Ja tez nie uzywam choc woze rodzinke i zawsze jest cos do czyszczenia to i tak za pokrowcami to nie przepadamSmile
nie używam.
uważam , że oryginalna tapicerka jest bardzo ładna , a za razem wytrzymała.
m-blue! to są właśnie dzieci Wink mój synek też mnie wiecznie kopie w siedzenie, ale przestałem się już tym przejmowac. tak jak koledzy wspomnieli oryginalna tapicerka jest na prawdę solidna i raz do roku na wiosne czy latem można ją wyprać delikatnie. a dzieciaki wyrastają i w końcu wiedzą że tak się nie robi Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie