Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problem z zamykaniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
I znowu mam nowy problem z moją Alhambrą a mianowicie z centralnym zamkiem .Zamykając auto z pilota zamykają się wszystkie oprócz kierowcy po ponownym otwarciu i zamknięciu drzwi kierowcy się zamykają i tak samo jest przy próbie otwarcia muszę otworzyć pilotem i zamknąć i wtedy drzwi kierowcy są otwarte ale pozostałe są zamknięte i dopiero ponowne otwarcie je otwiera , szału z tym dostajeAngry , dodam jeszcze że jak zamknę na raz to alarm się uzbraja po otwarciu drzwi kierowcy sygnał wyje. Co mi doradzicie co z tym można zrobić
ja bym sprawdzil bledy w centralnym zamku jesli sa to albo kabloteka szwankuje albo sam zamek w drzwiach ma jakies porblemy z miktostykami.
Witam. Wesol mialem podobny problem jak prezes ale tylko gdy ktos zlapal za klamke zanim otworzyl sie ostatni zamek. Zwracam teraz na to uwage i jest ok. Czy tez mam problem z kabloteka stykami czy to tylko czynnik ludzki?
Ja ogólnie teraz też mam problem ;D
W przednich pasażera, ktoś otworzył drzwi, zanim się zamknęło i od tamtego momentu się nie zamykają...
Znów z tylnymi od kierowcy muszę zrobić tak: przekręcenie kluczyka, wyjęcie, otwarcie drzwi i ponowne przekręcenie. Ponadto na tych drzwiach słychać 4 razy system.
Przemo u mnie wszyscy wsiedli a ja(kierowca) zostalem przed autem przy zamknietych drzwiach hehe nie wiem czy to mialo jakies znaczenie ale gdy juz otworzylem drzwi kierowcy to na kilka sekund otworzylem wszystkie drzwi i klape. Zamknalem wszystkie a nastepnie pilotem zamknalem i otworzylem. Bylo juz ok i ja tez wsiadlem.Dzis otwieram auto pilotem z wiekszej odleglosci by ktos za szybko nie zlapal za klamke.
ja nie mam z pilota tylko kluczyk niestety Big Grin
Witam kolo miał ten problem 2004 roczniku diagnoza poprzerywane kable w przelotce drzwi. Wymontowałem przedłużyłem i jest si.
Przekierowanie