Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: jak włączyć sygnał dzwiękowy blokowania drzwi sharan 2001
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam
Jak w temacie dodam ze pod siedzeniem nie mam modułu komfortu wiec zostaje tylko centralna elektronika. Ustawiał ktoś z was ten sygnał
jaki dokladnie sygnał? chodzi ci o ta diode na poszyciu drzwi co miga?? Chodzi ci o ryglowanie zamków tak??
a może chodzi ci o sygnał klaksonu przy ryglowaniu z pilota zamiast migania kierunkami?
A wlasnie jeszcze klakson jest. Osobno sie ustawia ten klakson i to migniecie kierunkami jak sie otwiera i jak sie zamyka autko. Czekamy az sie kolega wypowie oco kaman.
Paweł jest taka możliwosc ? że dodatkowo przy zamykaniu auta będzie klakson,bo nie zawsze wiem czy zamknąłem auto,chodzi mi czy mogą być dwie opcjie kierunki i klakson?
Oczywiście sygnał dźwiękowy(klakson), bo zamki zamykają się bardzo cicho a w dzień dodatkowo nie widać czy kierunkowskazy migają. Auto jest z Niemiec a z tego co czytałem sygnał dźwiękowy przy zamykaniu (otwieraniu) drzwi jest zabroniony.
to vagiem przekodowac i nie bedzie klaksonu. Juz nie pamietam czy ten klakson to nie jest czasem osobny do tego trąbniecia przy zamykaniu i otwieraniu. Chodzi oto ze w golfie mam na podszybiu osobny klakson od tego ale nie pamietam czy to ten daje sygnal czy nie bo w zasadzie jest on tez od alarmu.
W sharanie są dwa klaksony. Wiem że można to zmienić vagiem ale jak?
w 09 central elektroniks wejsc w kodowanie i do tej liczby dodat 8 i zapisac zmiany. i juz masz sygnal i tak samo zmniejszajac o 8 cofasz ten klakson.
Taaaaa a świstak siedzi ....

Dokładnie tak: komfort/central >adaptacja 10
a potem w zależności co chcesz załącznik poniżej załącznik
i tak jesli wejdziesz w 10 kanał masz pewnie ustawione Niemcy 2 dla Niemiec sygnał dźwiękowy jest niedopuszczalny według ich przepisów, dlatego musisz ustawić reszta europy 1.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie